Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak én vagyok akkora boomer,...

Csak én vagyok akkora boomer, hogy nem zajongok utcán autóval se mással?

Figyelt kérdés

Ha sétálok akkor sem zenélek, sosem tettem, szüleim nem mondták ha jól emlékszem, de magamtól sem tettem, már a mp3 korszakban tudtam nem érdekel sokakat az én zeném.


Ha este megyek valahova ( nem, nem a kijárási alatt, anno amikor még lehetett éjszaka közlekedni) és tudom, hogy lakóövezetbe megyek akkor mikor befordultam nem bőgetem a motort szépen üresbe gurultam, nincs szipi szupi nyitott meg egyéb kipufogóm sem ,gyári.

Nem értem miért menő ,hogy kuplung csikorgatással meg bőgetéssel kell lakóövezetben elindulni, mióta lakásban éjszakázok néha-néha reggel arra kelek, hogy bőgeti a mókus az autóját.


Nem merek neki szólni mert azt fogja mondani, hogy " nekem tetszik a hangja te ótvar magyar ne szójjá be mert kitépem a szívedet te rákos gyászmagyarge*ci" nekem erre a válaszom az lenne, hogy 1 órával később szeretnék kelni, nekem meg az tetszene. De csak az interneten nagy a szám, még a végén letöri a tükröm.


Facebookon írtam egy csoportba erről, szerintük boomer vagyok, de nem lehetek 23 éves vagyok. :((((


2021. febr. 5. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én a kilencvenes években gyerekeskedtem, ott megkérdezték volna, hogy mi az isten bajom van, esetleg még szájba is kentek volna, ha elkezdtem volna pl magnót bömböltetni az utcán. Most meg minden második hülyegyerekcsapat dübörögteti az utcán meg a játszótéren a szarját. Akit nem bunkó proli módon neveltek az nem csak saját magával törődik, a többieket leszarva.
2021. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Gratulálok, nagyon ügyes vagy.
2021. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre több ember van, aki nincs tekintettel másokra.
2021. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Én mondjuk pont fordítva tapasztalom, a mai utcaképhez képest mi "anno" (van már durván 10 éve is) akkora bunkók voltunk, hogy mamutot lehetett volna velünk ütni, pedig messze nem mi voltunk a leghangosabb legparasztabb banda.
2021. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

4es

Már kifejezetten örültem a kovid előtti időszakban is, ha láttam még esténként egy autós bandát, akik dumáltak, hülyéskedtek, zenét hallgattak. Ehhez képest 10-15 éve milyen élet volt kint. Tudom, hogy bezzegrégen, meg nem kell zajolni, de ez inkább szomorú ez a folyamat, mintsem pozitív.

2021. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát... 2000-es évek elején, még általános felső tagozat, talán hatodik vagy hetedikben osztálykirándulásra elvittem a Kennex kazettás magnómat, meg egy csomó góliát elemet, hogy osztálytársakkal verethessük bárhol a "ku.r.v.a szádat toszódj meg!" című klasszikust.

[link]


De kinőttük ezt a korszakot.

2021. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Speciel a felesleges zajkeltést sosem toleráltam, persze a lakótelepen sötétedésig röhögés az ablakok alatt az megvolt, mégiscsak egyszer tinédzser az ember.
2021. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amikor hulla faradt vagy, és pihennél végre, idióta meg üvölteti a gagyi zenéjét, amire senki de senki nem kíváncsi. Na akkor legszívesebben ráöntenék egy vödör szert a kocsijára, vegye már észre magát. Mi a francot képzel?!

Tahó gyökerek az ilyenek!

2021. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!