Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért tüntetik fel az autóhird...

Miért tüntetik fel az autóhirdetéseken, extraként-előnyként, hogy hölgy tulajdonostól..? Nálam ez kifejezetten hátrány. ( ..ettől eltekintve minden tiszteletem a hölgyeké..! )

Figyelt kérdés

#hölgy tulajdonostól
2021. febr. 7. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Nekem igenis előny.
Nekem is inkább hátrány.
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert akkor valószínűbb sokkal, hogy nincs agyonhajtva eszetlenul.
2021. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert abból indulunk ki, hogy hölgy tulajdonos nem sportosan vezeti.
2021. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Előnye: nem vezették durván, nem hajtották szét nagy valószínűséggel


Hátránya: nagyobb valószínűséggel lett vele padkázva, esetleg törve volt.

2021. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon sztereotipizálni kéne akkor azt lehet hátránynak megélni, hogy ezek a kocsik jellemzően tele vannak fényezési hibákkal (a kilincs körüli karcokból már rögtön látszik, hogy milyen műkörme volt az illetőnek), de az biztos, hogy a legtöbb hölgy tulajdonos nem fog otthon a sufniban megpróbálni olajat cserélni, nem csipsztuningolja a diesel Golfját és valószínűleg a helyi menőcsávó autó hi-fi klánnak sem tagja. Magyarán ezeket az autókat nagyobb arányban hordják hivatalos szervizekbe és valódi autószerelők tartják őket karban, nem pedig önjelölt mekkmesterek. De a női tulajoknak jellemzően biztosításra is olcsóbb ajánlatokat kapnak, szóval a biztosítók is tudhatnak valamit...
2021. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Apukám autó oktató volt és azt mondta, hogy a lányok óvatosabban vezetnek. Finomabban kezelik az autót.

+ a rádióban egyszer arról beszéltek, hogy nagyobb baleseteket tényleg a férfiak okoznak inkább, kisebbeket a nők (amik inkább esztétikai károkat okoz)


Gondolom ezek miatt

2021. febr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kilincs környéke gyönyörű tud lenni egy sok km-es csak hölgy tulajdonos autónak :D
2021. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mert a női tulaj kifejezes legalabb olyan hangzatos(es egyben semmit mondó)mint a füstmentes beltér,a kopoansmentes futomű,meg a többi ilyen elcsepelt ócska gagyi duma.....a legszebb mikor az amúgy csak papiron hölgy tulajdonos gépe eladó,miközben ltszik,hogy tunerjóska fia nyüstölte azt a szerencsétlen gépet,csak hat ha anyu nevere lett iratva ugy 20000-rel kevesebb ra az éves biztositas......
2021. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus... Most értettem miért van tele karccal a kilincs környéke a nemrég vásárolt kocsimon😅
2021. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan dolgok jutnak eszembe, hogy a nők gyakrabban csinálnak parkolási sérüléseket, padkázást, hajlamosak gyilkolni az autót: hidegen padlózzák, alacsony fordulaton kínozzák, kuplungot szétégetik, csak akkor költenek az autóra, amikor az már üzemképtelen. Persze a férfiakat sem kell félteni, de talán általánosságban jobban vigyáznak az autóra.

De ezek csak általánosítások, egy adott autónál semmit nem jelent. Nekem ez nem árképző tényező, hogy milyen nemű a tulajdonos.

2021. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát hölgy tulajok, eddig a legtöbb kocsi amit láttam konkrétan tele volt szeméttel, ha gyerek is van, akkor meg csokifolttól kezdve a ropi stb az ülések réseiben miegymás... Persze tisztelet a kivételnek, de általában ez a ritka.
2021. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!