Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítványnál...

B kategóriás jogosítványnál 5600 forint egy gyakorlati óra ez jónak számít olcsó manapság?

Figyelt kérdés
Vagy lehetne még olcsóbb? Vagy ennél már nem nagyon??

2021. febr. 8. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez olyan átlagos. Én nagyon olcsó oktatónál csináltam, de nagyon jól tanított. 1,5 éve volt 4500 Ft/óra. Elég gagyi autója volt, gondolom ezért volt ilyen kevés.
2021. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szépen megdrágult ez is, én 4 éve csináltam kereken 4-ért óráját, akkor itt vidéken átlagos volt.
2021. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez településenként is eltér, Székesfehérváron szerintem nagyon is jó ár, ez alatt nem nagyon lehet találni.
2021. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gábor232 ***** válasza:
100%
Jelenleg párom 6.900 Ft ért jár egy 50 perces "órára"
2021. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesten szerintem átlagos.

Én szeptemberben kezdtem, 5000 volt, majd újévtől felemelte 6000-re.

2021. febr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5000 ft körül volt nekem is. Októberben vizsgáztam le. Az oktatóm 3 iskolában oktat. Mindenhol más óradíjjal.
2021. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ahova én járok, ott 8500 ft/50 perc. Az 5600 ft szerintem olcsónak mondható.
2021. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8500??? Majdnem agyvérzést kaptam ahogy elolvastam. Pofátlan banda lehet.
2021. febr. 10. 21:36
 9/9 anonim válasza:

Csak azért, mert a te pénztárcádnak nem tetszik ez az összeg, miért lennének “pofátlan banda”?


Nyilván az sem mindegy, hogy helyileg hol van az autósiskola, hány oktatójuk van, milyen autókat lehet vezetni stb. Meg persze rengeteg olcsó iskolánál később derülnek ki az ún. rejtett költségek, illetve olyanról is hallottam már, hogy néhány helyen direkt rosszul és lassabban tanítják a tanulókat, hogy több órát kelljen venniük. Természetesen nem azt mondom, hogy minden olcsó helyre ez a jellemző, vagy, hogy a drágább helyek között nem találhatók meg “átverős” cégek, de az biztos, hogy ahová én járok, az megbízható hely. A bátyám és a legjobb barátom is ide jártam előttem, mindkettejük oktatója fantasztikus volt, s mindketten a 30. órán már vizsgázni tudtak.

2021. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!