Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes jogosítványt szerezni...

Érdemes jogosítványt szerezni ha valaki fél a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Talán elmúlik? a jó sofőr az sose félt?

2021. febr. 15. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Én az autóktól féltem betegesen, mert a nagyanyám kisgyermekként folyton azzal ijesztgetett, hogy el fognak ütni. Sosem győztem le teljesen, de amikor én is egy autóban ülök, kicsit más érzés, mint gyalog.
2021. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A félelem, hogy egyedül kell uralnod az autót, sok gyakorlással minimálisra csökkenthető. Aztán hogy ez kinek mennyi gyakorlást igényel, és mi lesz az a minimum az már egyénfüggő.
2021. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beteges félelem, akkor szerintem érdemes megpróbálni.
2021. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-assal egyet tudok érteni.
2021. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, elég sokan félnek tőle. Szerintem ezzel nincs probléma, idővel, sok gyakorlással valószínűleg megszokod a helyzetet, magabiztosabb leszel a kormány mögött. Sok sofőrnek nem lenne jogosítványa, ha a kezdeti félelem miatt feladta volna a vezetést.

Csak nem szabad mégjobban ráparázni, ha azt érzed, hogy félsz. Inkább gyakorolj sokat, figyelj, szerezz majd rutint. (Kezdetben kisebb forgalmú, egyszerű útvonalakon, óvatosan)


Nyilván vannak olyan személyek, akik olyan szinten rettegnek, amit nem tudnak legyőzni, de azért ez a ritkább eset.

2021. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!