Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autósok szerint azért kell...

Az autósok szerint azért kell az környezetszennyező autósoknak kedvezni a biciklissekkel szemben, mert többen vannak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
#8 A kérdésed nem ez volt. Amúgy ott ment a hisztéria, hogy szinte semmi sem indokolta a kerékpársávot ott ahol alapból nagy a kocsiforgalom.
2021. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Visszaolvastam, továbbra se értem mi azzal a kérdéssel a gond?

Milyen érvük van az autósoknak a nagykörúti biciklisávok megszüntetése mellett, azon túl, hogy ők vannak többen???

2021. febr. 15. 20:32
 13/24 A kérdező kommentje:
A "nagykörút" helyébe bármi behelyettesíthető, ahol az autósok a biciklisektől akarják elvenni a helyet.
2021. febr. 15. 20:33
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

"Milyen érvük van az autósoknak a nagykörúti biciklisávok megszüntetése mellett, azon túl, hogy ők vannak többen???"

Nem érnek be időben a munkahelyre, mínusz egy sáv híjján többet is pöfögtetnek a dugóban, ha már a környezetvédelemről van szó.


De tényleg nem értem néha az ilyen kirohanásokat...

2021. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

"Nem érnek be időben a munkahelyre"


Én se érek be, ha munkaidő előtt 10 perccel indulok. Most akkor ez egy érv, hogy kapjak helikoptert, amivel 10 perc alatt beérek?

2021. febr. 15. 20:37
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

Jó innentől már értem a kérdés lényegét....

Bunkó autósok, szegény biciklisek. Tessék egy számodra értelmes válasz.

2021. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

Mert az üzemanyag árából is kerül az útalapba, és még jó pár módon sarcolják az autósokat. A te kerékpárútjaid is az autósok adójából épülnek. Vagy te mennyit fizettél eddig kerékpárútra? Szerintem egy cm kerékpárút nem jönne ki abból...


De tegyük fel, igazad lenne. Kitiltanák / ellehetetlenítenék az autókat a legtöbb helyről. Te vergődnél a legjobban, hogy mi az hogy a mosógépszerelő a dugódíjat, és az egekbe szökött parkolási díjat is veled akarja kifizettetni? (például: kiszállás 3000, munkadíg 5000, alkatrész 3500, dugódíj+parkolás 10000)

Te is csak addig tiltakozol a gépjárművek ellen, ameddig tudtodon kívül a haszonélvezőjük vagy. Tipikus agymosott... tiltakozol a gyerekmunka és félrabszolgasorban tartott emberek kizsákmányolása ellen, miközben veszed közismert multik Pakisztánban, Indiában gyerekmunkával készült bútorait, ruháit.

2021. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen kérdésekről nem tudom eldönteni, hogy trollkodás vagy valaki tényleg gondolja, aztán ilyenkor merül fel rögtön az a kérdés, hogy vajon melyik a rosszabb, ha trollkodik, vagy ha valaki ezt tényleg komolyan gondolja. :D

Amúgy meg karigeri őrülete az egész, nem tudott jogsit letenni, így most inkább rá van szállva az autósokra.

2021. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azt hiszem le lehetne akadni erről a környezetszennyezés dologról, 2020 március és április elég jól megmutatta, mennyit szennyeznek az autók (semennyit). Egyedüli reális érv az autók ellen a helyhiány és a nagy dugók, semmi más.
2021. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Alex Fly ***** válasza:
100%

Egyszerűen azért, mert minél kedvezőbb feltételei vannak a kerékpározásnak, annál többen fogják azt használni és minél kedvezőtlenebbek az autóhasználatéi, annál kevesebben ülnek autóba. Eddig évtizedeken keresztül az autózást favorizálták, meg is lett az eredménye...

Most már ideje a fenntartható közlekedéssel foglalkozni, ha nem akarjuk hogy megbénuljon az egész város.

2021. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!