Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kérdésem a szmog rendelettel...

Gyarmati Károly kérdése:

A kérdésem a szmog rendelettel kapcsolatos! Mit tudtok arról, hogy budapesten a szmogriadó elrendelésekor, melyik övezet tiltott a "környezetszennyező " kocsiknak?

Figyelt kérdés
Csak mert a média egész budapest területét kommunikálja, a szmogrendeletben viszont, csak a Hungária krt. -on belüli rész van lehatárolva hivatalosan?! Mi a véemyényetek a szmogriadóról, annak tükrében, hogy a szmog kb 95%-ban nem közlekedési eredetű, hanem fütési eredetű?

2011. nov. 5. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"hogy a szmog kb 95%-ban nem közlekedési eredetű, hanem fütési eredetű?"

Nettó hülyeség.

A szállópor értéke kiemelkedően magas, ez több forrásból is keletkezik.

Egyik eleme a közlekedés.

Azt nem mondhatod vészesetben, hogy ne fűtsön senki, fagyjanak meg otthon, azt viszont igen, hogy az életben egyszer BKV-val menjenek dolgozni, és ne autóval.

2011. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fűtési eredetű??? Pesten szinte mindenhol gázzal fűtenek, abból meg nem lesz szmog. Ez baromság úgy ahogy van.
2011. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Az alapkérdés a behajtási határról szólt, erre válaszolna valaki?
2011. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha baromságnak tartod, akkor nézd meg az időkép. hu-n az aktuális szmogtérképet, este van úgy hogy szinte tökéletes a levegő, reggelre szennyezett. Nézz utánna, ne legyél "sötét" zöld!
2011. nov. 7. 07:25
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatom, hogy ne fütsenek, de azért még nem kell az autósokat megszivatni cserébe! Azt viszont mondhatnák, hogy gázár támogatás, távfütés támogatás, tömegközlekedés fejlesztés. És mégsem!
2011. nov. 7. 07:28
 6/11 anonim ***** válasza:

"akkor nézd meg az időkép. hu-n az aktuális szmogtérképet, este van úgy hogy szinte tökéletes a levegő, reggelre szennyezett."


Az a helyzet, hogy ennek meteorológiai mitsem fűtési okai vannak, de neked úgyis feleselegesen magyarázná az ember...

2011. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Biztos igazad van, mert én nem tanultam eleget, és buta vagyok hozzád képest! Azért a helyedben a vagdalkozás helyett utánna néznék máskor, mielőtt leszolom a másikat.

Miskolc eláll az eső, szél sincs, 18 óra 25%, egész éjszaka szélcsend és nincs eső sem (de ez mindegy is, mert úgysem befolyásolható), reggelre 200%. Szerinted mitől? Budapest ugyanez, az összes lehetséges helyen fával, szeméttel, szénnel, meg ami van fütenek. Ez a gázár már nem éri meg, aki teheti mással füt!Időkép.hu!

2011. nov. 8. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nappal nem fűtenek,csak éjszaka igaz?
2011. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, így van! Este otthon vannak az emberek, napközben meg nem! A vegyestüzelésű kazánok nem mennek maguktól, mint a gázosak! De hagyjuk ezt a vitát, mert meddő, inkább legyen igazad! A lényege a kérdésemnek az úgy is más volt. Mégpedig az, hogy mít tudtok a szmogrendelet kapcsolatos behajtási övezet határáról?
2011. nov. 9. 06:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet én avgyok a hülye de én éjszakára pont hogy alacsonyabb hőmérékletet szoktam beállítani, mert alváshoz nem kell olyan meleg...
2011. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!