Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tud elhelyezkedni egy...

Hogyan tud elhelyezkedni egy C+E jogosítvánnyal rendelkező ember ha kezdő?

Figyelt kérdés

Mert ahogy látom B jogsira is kell 3 év gyakorlat, soförállas oldalakon nézem, szinte mindenhova kell gyakorlat, Waberers vagy Duvenbeck, Gartner oda 3 hónap nyerges vagy tandemes tapasztalat kell.


Így persze, hogy sofőr hiány van. De akkor minek az OFA? Ők is tapasztalatlanok, csak elcsesznek csomó időt az életükből jogsira, kivéve ha külföldre mennek, ott nem írják, hogy kell gyakorlat. Tehát akkor külföldre képzünk sofőröket?


2021. febr. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A Wabi biztos, hogy kezdőket is felvesz, csak vmennyi időre alá kell írni a betanítás miatt.
2021. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen helyre aláírsz, sokáig meg lesz oldva a munkád.

Mert mindíg csinálsz valami hibát és azt vonják szépen lefelé és addig nem tudod ott hagyni.

Már pedig hibát elkövetni nagyon könnyű és hamar megvan.

A hátsólámpát össze töröd a tartóval együtt, munkadijjal legalább 100000 ft.

Vagy egy padkának neki húzod és egy gumi felnivel 200000 ft, de láttam olyan aki mind a 3 kereket leselejtezte.

Arról ne is beszéljünk hogy másba is szokott lenni kár.

Csak az ilyet nem mondja senki, mert erről nem szivesen beszél , szégyelli.

És bizony ezeket mind levonják a keresetedből.

2021. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használható sofőrből van hiány, olyannal Dunát lehet rekeszteni, aki egy rámpára nem bír ráállni
2021. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, már én is rájöttem, hkgy a legrosszabb foglalkozás amit választhattam. Vagy nagyon profinak kell lenni, szinte nyergesbe születni vagy szenvedés lesz az egész. Cégek türelmetlenek, nem szeretnek betanítani senkit, nálunk kevés munkahely van és van egy silós cég negyes éve tapasztalt sofőrt keres, engem is mint pár ismerősömet visszadobnak mert nincs gyakorlat, de hírdetnek egyszer úgyis akad valaki nekik addig meg a 2 éves Merci áll a telephelyen, minden nap látom , ott árválkodik 3 silós.
2021. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen, elkell menni először egy szóló autóra és majd egy év mulva lehet menni pótos vagy nyergesre.

EZ bizony egy elég nehéz foglalkozás és hiába dobálóznak sokan a 4-500 ezres fizetéssel, meg a még többel hó végén alig marad belőle.

Meg aztán senki se szeret felvenni gyakorlat nélkülit a 40-50 millás szerelvényekre, + az árú értéke.

2021. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!