Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C kategóriás jogosítvánnyal...

C kategóriás jogosítvánnyal kezdő gépkocsivezetőként mekkora fizetésre számíthatnék?

Figyelt kérdés
Csak magába C kategóriás jogosítvánnyal, GKI-val és PÁV III vizsgával (kellene még hozzá valami?), DE E kategória nélkül milyen fizetésre lehet számítani? A munkáltatók mit várnak el még a vezetésen felül ilyen munkánál? Rakodásban részt kell-e venni? Papírmunka a fuvarlevelen kívül van? Gondolom ahány ház annyi szokás, de általában milyen viszonyok vannak?
2016. dec. 28. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak sima C-vel nem hiszem lesz szerencséd.
2016. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
200k-nál többet nem nagyon fogsz keresni és még azért is sz*petni fognak.
2016. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol a szállított áru mennyisége után fizetnek, egy C-s teherautó nem olyan sok cumót visz el.

Rakodni gondolom békával, ha mással, akkor azt felejtsd el.

Volt egy könyvkiadó, ahol csóri sofőr pakolta le kézzel a könyveket, és mindig a békát reklamálta, de igaza volt.

200 kiló körül kb, és ugyanúgy ugráltatnak, mint a kamionosokat.

2016. dec. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bruttóban 200 000?

Egy Békés megyei és mondjuk egy pesti, dunántúli cég között fizetésben mekkora különbségek vannak? Ha még E-t is teszek hozzá, akkor mennyire számíthatok?

2016. dec. 29. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az E kategóriát nagyon hamar és egyszerűen megcsinálod, te is úgy próbálj keresni munkát, hogy már megvan. C kategóriát nincs is értelme E nélkül csinálni. Ha megvan a CE, akkor már mehetsz bármilyen komolyabb kamionos céghez (igaz, nem mindenütt vesznek fel kezdőket), és mehetsz akár nemzetközizni is, ahol komoly pénzeket lehet keresni. De belföldi fuvarozásban is egy nyerges kamionnal jól lehet keresni.
2016. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy külföldön friss C, C+E jogosítvánnyal még nem vezethetek. C+E jogsival belföldön mekkora szokott lenni a fizetés?
2016. dec. 29. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy. Ha nem vagy még 21, akkor tényleg csak belföldön mehetsz, de ha elmúltál 21, bárhova mehetsz.
2016. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
E nélkül ma már sehol sem fognak alkalmazni. Én csak kisteherrel mentem nemzetközibe, de ott is kérték az E kategóriát, mert első két út szólóban volt, utánna akasztották fel a trailert a kisteherre. Úgy kerestem 350 000 nettóba, hogy 48 óra alatt jártam meg a Kolozsvár-Lyon útat. Pihenőkkel kb 19-20 óra elértem Lyonba, ott lepakoltak-felpakoltak, addig aludtam egy kicsit, majd indultam vissza. Jobban szerettem éjszaka menni, akkor nem volt akkora forgalom, lehetett nyomni a kistehernek, hogy tudjam tartani az időt, volt hogy trailerrel rakottan 130-140-el jöttem végig a pályákon. Ehhez képest nem voltam túlfizetve, hogy 95%-ban túlsúlyosra volt rakva az Iveco, a traileren is több súly volt, mint amit lehetett volna. Nem volt C-s jogsim, kellet a pénz, bekellet vállalni.
2016. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kolozsvár-Lyon útat oda-vissza kellet 48 óra alatt megcsinálni.
2016. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!