Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet menni a Margitszigetre,...

Lehet menni a Margitszigetre, Normafára és a Római rak partra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy hallottam hogy a Normafát egy időre le zárták, de nem tudom hogy jelenleg lehet e oda menni és sajnos sehol se tudtam meg nézni. Az utolsó infó 2020 május április..

Nagyon fontos lenne hogy tudjam, és nem szeretnék feleslegesen oda menni. Aki tudja le írná kérem?Köszönöm szépen előre is!



2021. febr. 26. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hát!

Miért ne lehetne?

2021. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Hol hallottad ezt?
2021. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Normafát február elején zárták le, amikor ónos eső és havazás volt.

Azóta már biztos újra látogatható.

2021. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De jó! 😇😇 Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Egy ismerősöm mondta a Normafát és nem voltam benne teljesen biztos.

:)

2021. febr. 26. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
2021. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az új útpálya üzembe helyezésével egyidőben a Konkoly-Thege Miklós út „új Eötvös út” és az Eötvös út közötti szakasza építkezés miatt lezárásra kerül, ezért a 21-es autóbuszok útvonalában 2020. október 10-től a következő módosítások lesznek:


- Csillebérc, KFKI felé: az Eötvös úton a Normafa Gyermekvasút megállóhelyig a busz változatlan útvonalon közlekedik, majd balra fordul az „új Eötvös úton”, és a Konkoly-Thege Miklós úthoz érve ismét balra fordul, és onnan tovább változatlan útvonalon halad. E változás kapcsán a Normafa megállóhely kimarad.

- A Széll Kálmán tér felé: a Konkoly-Thege Miklós úton a busz a Csillagvizsgáló megállóhelyig változatlan útvonalon halad, majd jobbra fordul az „új Eötvös útra”, amelyen tovább változatlan útvonalon közlekedik. A Normafa megállóhely ebben az esetben is kimarad.


A 21A jelű és hétvégente a 212 jelű autóbuszok a Normafa Síháznál jelenleg meglevő buszforduló megszűntéig egyelőre változatlanul közlekednek a Normafához.


A fenti időponttól a Csillebérc, KFKI felé tartó autósok is az új útvonalon közlekedhetnek.


Köszönjük megértését.

Hegyvidéki Önkormányzat

2021. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Úgy hallottam hogy a Normafát egy időre lezárták, de nem tudom hogy jelenleg lehet-e odamenni és sajnos sehol sem tudtam megnézni. Az utolsó infó 2020 május április.

Nagyon fontos lenne hogy tudjam, és nem szeretnék feleslegesen odamenni. Aki tudja leírná kérem?Köszönöm szépen előre is!

2021. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet menni, de őszintén remélem, hogy szigorítanak. Ideje lenne már.
2021. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért reméled?
2021. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, ráadásul most a parkolás is ingyenes.
2021. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!