Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sajnos elvettek a jogsim.Ittas...

Sajnos elvettek a jogsim.Ittas vezetes. Megszuletett az itelet. 1.6 honap eltiltas, es 200 ora kozmunka. Csak a b kategoriatol tiltottak el. A kerdesem az lenne, hogy mivel csak kategoria megvonas volt igy is ujra kell vizsgaznom?

Figyelt kérdés
Mivel a papitban nem irtak, hogy ujra kell vizsgaznom! A 200 ora kozmunkaval kapcs. Meg azt szeretnem megkerdezni, hogy mikor kell megkezdenem, es hol kell? Koszonom a valaszokat. Negativ kommenteket nem kerek! Nem arra vagyok kivacsi. Nagyon megbantam.
2021. márc. 1. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de remélem nem kapod vissza. Az ilyenek miatt mint te halnak meg szabályosan közlekedő emberek.
2021. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. De emberbol vagyok! Es hibazom! Nem tortent baj Hala a Jo Istennek. Sajnos nem ismered azt, hogy miert tortent! De most nem ez a lenyeg! Mint ember segitseget szeretnek kerni az emberektol. Tudom, hogy mit tettem!
2021. márc. 1. 18:39
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

#1 vagyok

Értem, a kérdésedre válaszolva szerintem fogsz időben tájékoztatást kapni, postai úton valószínűleg. A megvonás gyakorlatilag eltiltást jelent nem? Tehát bizonyos időtartamig semmiképpen nem vezethetsz újra. Egyik barátom futott bele ebbe, sok éve. Már nem emlékszem pontosan, de azt hiszem 1,5 évig semmit nem vezethetett. Mondjuk nem is neki való a vezetés, mert kétnaponta részeg huszonöt érve.

2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
*éve
2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat! Mar meg volt minden targyalas. Ez mar jog eros. Meg ezen kivul kuldeni fognak meg valami?
2021. márc. 1. 18:48
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben rákérdeznék az illetékes szerveknél. A küldött papíron biztos mellékeltek telefonszámot, ahol további felvilágosítás kérhető. Szerintem a közmunka helyéről és időpontjáról fix, hogy küldenek papír alapú értesítőt, mert valahogyan muszáj értesíteni téged.
2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod.
2021. márc. 1. 18:53
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Közmunkát a lakhelyed szerinti polgármesteri hivatal fogja intézni. Lehet hogy hónapokig/évekig nem is fognak keresni.
2021. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ertem! Akkor nem nekem kell felmenni jelentkezni? a végzési papirommal, amiben az all, hogy 200 ora kozmunka
2021. márc. 1. 20:41
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ami itthon megy, lehet hogy jövőre a közmunkát is elveszik az önkormányzatoktól. Én a helyedben letudnám minél gyorsabban. Szar lenne egy iztos állásból elkéretőzni kerítést építeni a határon.


Érdeklődj a hivatalos szerveknél a "papírod" alapján.

2021. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!