Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Okmàny iroda vagy rendőrsèg?

Okmàny iroda vagy rendőrsèg?

Figyelt kérdés
Talàltam egy rendszàm tàblàt. Felvettem, nemsokàra megyek haza. hova kell, lehet leadni hogy hazakerüljön. illetve mennyi idő, vagy valamit ki kell e tölteni, vagy csak leadom ès megyek. Ez az első tàbla amit talàltam.
2021. márc. 19. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a rendőrségre vinném, aztán majd ott lekérdezik a tulajt és értesítik. Okmányirodában nincs ilyen hatásköre a dolgozóknak.
2021. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre! Ha körözött rendszám, forgalomból kivont, balesetes stb akkor ők tudják egyből mi a teendő.
2021. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség. Okmányirodába be sem mehetsz időpont nélkül, és baromira nem az ő dolguk.
2021. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben.... (a lakàsom alatt van egy, akkor oda beviszem. tènyleg nem volt ilyennel dolgom mèg
2021. márc. 19. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendőrségen leadod, a többit Ők intézik.
2021. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!