Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olyan van hogy tanuló vezető...

Olyan van hogy tanuló vezető még a forgalmi sávban sem képes egyenesen haladni? Ha valaki nagyon béna mi lesz?

Figyelt kérdés
Még nem vezetek de nincs sok önbizalmam. Van olyan hogy azt mondja az oktató ez alkalmatlan kész vége. Vagy felesleges paràzni ennyire? Tudom nem kellenne. Most ha ez a szigorítás nem lenne már vezetnék amúgy.

2021. márc. 19. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de komolyan attól félsz, hogy képtelen vagy a kezedet egyenesen tartani? Mert azért csak leéltél már legalább 17 évet, szóval ezt tudnod kéne, hogy képes vagy-e rá. Ha bármilyen megalapozott okod van azt feltételezni, hogy nem tudod a kormányt egyenesen tartani, akkor inkább ne vezess. De ha nincs, akkor meg nem tudom, hogy miből adódik ez az önbizalomhiány. Szerintem mindenki aggódik vezetés előtt, hogy "mi van ha nagyon béna vagyok", én is nyilván annak idején, de ENNYIRE? Hogy a kormányt nem tudom egyenesen tartani? Mert mitől félsz, hogy epilepsziás rohamot kapsz és elkezdesz rángatózni, vagy mi? :D


Nyugalom. Tudom, hogy nehéz nyugodtnak maradni, de nyugalom. Bele fogsz jönni. Én mindig azzal vigasztaltam magamat és azóta másokat is, hogy ha a tűsarkús műkörmös szétplasztikázott zsebkutyás plázacica képes letenni a jogsit, akkor bárki képes rá.

2021. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan van hogy tanuló vezető még a forgalmi sávban sem képes egyenesen haladni?"

A legtöbb tanuló így kezdi, azért gyakorolnak, hogy sok mással együtt a sávon belül haladást is megtanulják.

A forgalmi sávok nem nyílegyenesen futó vonalak, meg van a tanulási technikája, hogyan kell benne tartani az autót, de a megtanulás kulcsa a gyakorlás

2021. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen ez megnyugtató.
2021. márc. 19. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első órakban teljesen normális, de meglátod, egy normális műszaki állapotú autóval nem nehéz tartani az iranyt. Persze van sok oktatóautó, hogy úgy kivannak, hogy kóvályog össze-vissza az autó, izomból kell tartani a kormányt.
2021. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!