Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tennél ha leköpnék a...

Mit tennél ha leköpnék a kocsid ablakát,mert egy nyilvános parkolóban az önfoglaló tulaj helyére álltál?

Figyelt kérdés

Kocsimosással kezdtem, majd ma személyesen is elmondtam neki hogy képzeli hogy más autóját köpködje. Hangfelvétel van róla. Állítása szerint ő nem köpött, de jelentsem fel nyugodtan.


6 év alatt ilyen egyszer sem fordult elő. Van egy házaspár akik folyton egymás mellé állnak a kocsijukkal. Mivel ott volt szabad hely, oda beàlltunk, nemsokra rá jött a faszi és nagy gázzal a parkoló szemközti részére állt nem tetszését kifejezve. Én később mentem el, akkor láttam hogy le van köpve a kocsi oldal ablaka, de úgy rendesen. Megígértem neki még egy ilyet meglátok vagy bármit sérülést a kocsin, az biztos hogy fel lesz jelentve. Cseppet felbaszta az ideg mert utána a kocsiból kiszállt és fel alá mászkált. Egy idős emberről van szó amúgy. Nincs senkinek fix helye mindenki oda áll ahol helyet talál, de ez a paraszt ragaszkodik hogy a felesége mellé álljon. De most nem mindegy őszintén hogy hová áll?


ápr. 27. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit, ez az egész őt minősíti. De lehet kapna egy palack hideg vizet a nyakába, ha még előfordulna, hátha lenyugodna.
ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Felgyújtanám a kocsiját az éjszaka közepén.
ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha meglátom és még tovább pampog a saját visszapillantójával szexelnék vele.
ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha máskor is ott állna leengedném a kerekeit
ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vennék egy wudu babát és szétszurkálnám,plusz különféle átkokat szórnék rá.
ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bazaltkaroly ***** válasza:
Jól tetted, hogy figyelmeztetted. Mond meg neki, hogy felvette a kamera (nem baj ha nincs, neki ezt nem kell tudni), hogy ő köpködi az autót, és imádkozzon, hogy ez után ne legyen sérülés rajta, mert ha egy karc is megjelenik, akkor mész a rendőrségre, mert ha egyszer köpött, akkor lehet máskor karcolni fog. Utána ha van egy kis esze, akkor messzire el fogja kerülni az autódat.
ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!