Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ciki 20milliós...

Szerintetek nem ciki 20milliós kocsikkal rokkant kártyával parkolni?

Figyelt kérdés
Épp az elöbb állt meg egy új bmw, kis szőke csaj kiszállt, majd egy rokikártyát a szélvédő mögé dobott, és bement a kávéházba. (persze nem volt rokkant) Már gondoltam megszánom egy kis apróval, hogy tudjon parkolni...
2010. aug. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

De nagyon gáz. Szemét dolog. Én soha nem állok rokkant parkolóba, erre kimondottan odafigyelek midnig.

Amúgy az is gáz, h általában ezek a kis fiatal csajszik villognak a drága kocsikkal, van tőle akkora arcuk, hogy csak na és mindenkit lenéznek, holott nem az ő autójuk, nem az ő keresetük, mégis lenézik azokat, akik mondjuk saját keresetükből csak egy Suzukit vesznek... (nem magamról beszélek, egyik kategória sem vagyok, csak mostanában feltűnt)

Szóval: de igen, nagyon nagyon ciki. Sőt, szégyen.

2010. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a szánalmas, hogy a 20 millás kocsi után nem tud parkolásra szánni néhány százast:P
2010. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gáz, igaz ebben benne van az is, hogy "divat" roki kártyával parkolni, illetve "nehogy má olyan lúzer legyek hogy épp nekem ne legyen rokim".


Hozzáteszem (bár ez nagyon messzire vezetne) de többek között az ilyenek miat tart ott az ország, ahol. Pont ezeknek kéne jó példát mutatni. Persze az is igaz, hogy ilyen kocsit becsületes munkából nem lehet venni (tisztelet a kivételnek), akkor ezek után miért is várnánk tőlük kultúráltságot? Az előítéleteknek azért mindig van alapjuk...

2010. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de remélem tényleg rá lesz szorulva arra a rokkantkártyára.
2010. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szánalmas és vérlázító.

több 10 milliós autók rokikártyával .

tele van a város ilyenekkel.

Tisztelet a kivételnek ami talán 1,5% körüli lehet.

Volt ilyen TV műsor és még a pasas volt felháborodva a jaguárban!!! Vérlázító!

2010. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!