Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miskolcon van olyan autósiskol...

Miskolcon van olyan autósiskola, ahol automata sebváltós kocsikkal is oktatnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Minek? Európaban jobb ha megtanulsz kézi váltós autót vezetni. Automata az meg már utána megy automatikusan.
2010. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Pont azért kell, mert egyszerűen nem tudok megtanulni váltani >.<

Igen, még mielőtt rákérdeznél lány vagyok :D

Igazából nem akarok vezetni, csak a szüleim cseszegetnek, hogy tegyem már le a jogsim, az se baj ha utána nem ülök többet a volánhoz...

2010. júl. 10. 18:44
 3/22 anonim válasza:
36%
ha van barátod gyakoroj rajta, ő mondaná h ragd 1esbe utáa válts kettes, sztem a lükvercnek örülne a legjobban ha opelos stílusban játszanátok:D (ott a lükverchez fel kell huzni..)
2010. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
figyu, jobban jársz, ha kézin tanulsz meg, nagyon kevés ám az automata sebváltós. és olyan nincs, h nem tudod, max az oktatód egy balf*sz.
2010. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
am nem nehéz egyeltalán csak gyakorlás kérdése, meg nagyábol az sem árt hogyha elmagyarázzák h mit csinál a váltó amikor berakod sebességbe
2010. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán automata sebváltós? Én még nem is hallottam róla. Amúgy a váltás igazán könnyű. Egy idő után már olyan természetes lesz, hogy észre sem veszed, hogy váltottál. Amúgy pont a nők tudnak több dologra koncentrálni, szóval nem tudom, hol itt a probléma.
2010. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Van automata sebváltós, persze ha olyan vizsgát teszek le, akkor nem vezethetek normál kocsit.

Nincs barátom, az itthoni kocsit se adná kölcsön apu.


"nagyábol az sem árt hogyha elmagyarázzák h mit csinál a váltó amikor berakod sebességbe"

Az tényleg nem ártana, mert fogalmam sincs miért kell csinálni. :D

Jó, a hátramenet az oké, de többi? o.O

2010. júl. 10. 19:01
 8/22 anonim ***** válasza:
van, szomszédnál van automata sebváltós merci:P de az automatával az a baj, h mivel nálunk nem olyan gyakori, a jogsid kb semmit se ér, ui kézivel vezethetsz automatásat, de fordítva már nem... én autóssuliban ültem először rendesen kocsiba, mégis meg tudtam tanulni...
2010. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

azt már nem tudom elmagyarázni igazán, ráérzésre váltok...

ez segíthet:

[link]

2010. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

(((jah és azt uyge nem kell kiemelni, h a váltás technika az autónál szimplán:

kuplung le

váltás

kuplung ki (és váltás közben nem nyomjuk a gázpedált))))

2010. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!