Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha valaki egy megyeszékhelyen...

Ha valaki egy megyeszékhelyen el tud kocsival közlekedni, akkor Budapesten is el tud?

Figyelt kérdés
Sosem jártam még autóval Pesten, csak vidéken. Viszont itt elközleledek a városban. Budapest mennyivel "rázósabb" mint egy nyugisabb megyeszékhely?
2021. ápr. 12. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Google mapsbe írd be az úti célt, tartsd be a szabályokat és nem lesz baj.
2021. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Sose értettem, miért kell túlmisztifikálni a budapesti autózást. Ugyanolyan, mint bárhol máshol, lámpától lámpáig. Egyetlen különbség, hogy parkolni csak kihalásos alapon lehet.
2021. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12. Azért mert aki sosem vezetett Bp-en, de még a városban is alig járt, annak ez idegen, és mivel rengeteg a villamos és nagy a zsúfoltság, ezért azt gondolom joggal lehetnek valakinek aggályai.

Nem mondom hogy nem menne, de azért egy kicsit tartok tőle. De szerencsére csak a város szélére kell mennem, és még az sem biztos hogy tényleg mennem kell.

2021. ápr. 12. 18:31
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

A villamostól mondjuk nem értem miért kell félni.

A legtöbb helyen van lámpa és nem tudsz elé kerülni. Ahol nincs lámpa, ott meg általában macisajtod van, de ott is jelzi a kieg. tábla, hogy villamos keresztezheti az utadat.


A biciklisekre, robogósokra, gyalogosokra sokkal jobban kell figyelni. Vagy pl. arra, amikor soksávos úton nagy sebességnél több sávot kell váltani.

2021. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jogosítványa van mindenhol tudnia kell vezetni. Az tény, hogy többen vannak az utakon és sietősek Pesten, de hozzá kell edződni. A belvároson kívül egyáltalán nem vészes a helyzet szerintem.
2021. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!