Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Cabrio kölcsönzés, vidék...

Cabrio kölcsönzés, vidék (kelet Mo.), tudtok ilyen lehetőséget elérhető áron (átlagos fizetéshez kalibráltan) ?

Figyelt kérdés
Neten csak budapesti ajánlatokat láttam, exkluzív autókkal és ehhez passzoló árakkal. Nekem teljesen más elképzelésem lenne: saját szülinapi ajándekom volna magamnak:) a gyerekemmel gurulni vele néhány órát kedvenc zenék mellett, esetleg egy kis piknikezés valahol, vízparti kavicsdobálás, pár bohockodós fotó és ennyi. Nem akarok rá százezreket költeni.

2021. máj. 6. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tehát, átlagos fizetésből akarsz átlagon felüli élményt?
2021. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól, mert cabrio? Nem hiszem, hogy csak Ford Mustang meg Porsche létezik. Nekem egy öreg Opel / Ford / Golf is tökéletes, hogy árnyaljam a képet.
2021. máj. 6. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most erre nem igazán tudom mit lehetne válaszolni, rá kéne keresned autókölcsönzésre és böngészni a kínálatokban, amíg nem találsz kabriókat.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez marad (telefonálgatva, mert értelmes honlappal rendelkező kölcsönző) ha nem lesz jobb, de egy extra tippre nem hagynám ki az esélyt.
2021. máj. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!