Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autóbusz bérlés sofőr nélkül?

_BK kérdése:

Autóbusz bérlés sofőr nélkül?

Figyelt kérdés
Magáncélra (önkéntes munka egy alapítványnak) kellene busz, van D-s jogsim, GKI-m és gyakorlatom is, bár jelenleg nem buszozom. Van olyan cég, ami kocsit is ad bérbe? (Kaució nem probléma.)

2016. aug. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a műfaj a rendszerváltás után nem sokkal kihalt.
2016. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attol fugg hova valosi vagy en a helyeben a legkozelebbi volan tarsasagot keresnem fel hogy van e olyan al vallakozolyuk aki redelkezik berelheto busszal.
2016. aug. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymus950 ***** válasza:
Uncsimek is a volantol bereltek buszt majusba (osztálykirándulás céllal) szoval egy próbát megér.
2016. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak a Volánnak alvállalkozói akik busz bérbeadással is foglalkoznak, bár mindig egy sofőrjüket kérik fel erre ha magánútra kell menni, amikor nincs ilyen akkor a Volán cégnél vezetik a rendes menetrend szerinti járatokat.

Én nekem a szomszédom buszsofőr volt a Volánnál majdnem 10 évig, mivel a Volán alkalmazottja volt neki adtak már bérbe buszt amikor egy nagy családi összejövetelt szerveztek és úgy látták hogy egy kisebb busz elég lesz mindenkinek és akkor nincs az hogy sokan akik autó sofőrök nem tudnának inni mert vezetniük kell. A szomszédom alapból ne iszik alkoholt mert nem is nagyon ihat és a családi összejövetelt is úgy oldották meg hogy megbeszéltek egy gyülekezőt ahol összegyűltek, akik útba estek őket helyben vették fel és úgy mentek egy kibérelt kirándulóhelyre ahol rendes faházak vannak ott volt nekik 2 napos összejövetelük. Azt tudom hogy a szomszédomnak a Volán egy alvállalkozójukat javasolta akiknek a telephelyük közelben van, oda küldték őt érdeklődni és adtak is neki bérbe buszt, mivel sofőr nélkül kérte mert ő volt a sofőr eléggé megnézték a múltját és csak azért adták oda mert papíron igazolni tudta hogy a Volánnál dolgozott és van kellő tapasztalata egy busz vezetéséhez. Kauciót tudtommal nem kértek tőle. Ő már azért nincs a Volánnál mert a kamionozás jobban érdekelte és neki ott jobb lehetősége van. Mivel nincs gyereke, csak egy élettársa aki hétköznap alig van otthon mert sokat dolgozik így neki a kamionozás belefér az életébe és hétvégén mindig itthon van.

2016. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!