Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rutin vizsga hogy zajlik?

Rutin vizsga hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Az elején elmondom, hogy miket kell ellenőrizni napi elindulás előtt, aztán a vizsgabiztos még mond pár járműkezelési feladatot. Aztán hány rutinfeladatot kell húznom? Vagy van kötelező?
2010. aug. 23. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Van a fal mellé beállás, utána gyorsítás, tolatás,szlalom. ez kötelező.



utána húzol egyet a válaszhatókból

2010. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rutinvizsgán négy kötelező gyakorlatot kell végrehajtani, ezek a célmegállás (padka mellé parkolás), gyorsítás és intenzív fékezés, tolatás egyenes vonalban, valamint szlalom. Ezeken kívül van még öt feladat (emelkedőn indulás, kapubehajtóba hátramenetben, illetve előremenetben beállás, ipszilon megfordulás, és kereszteződésben tolatva megfordulás), amelyekből a vizsgán csak egyet kell megcsinálni.Húzni különben egy lapot kell, ezen már előre be vannak karikázva a "sorsolt" feladatok, így a kocsival a négy kötelező után már a legkényelmesebb szögben lehet odaállni az utolsó feladathoz. Legalábbis a szóban forgó pályán, mert amúgy vannak kisebbek és nagyobbak is.
2010. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 23. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
És az, hogy milyen sorrendben csinálom a feladatokat, az meghatározott, vagy én döntöm el?
2010. aug. 23. 19:22
 5/7 anonim válasza:

A kötelezőt sorba, tovább már attól függ mit húzol. Én elsőre megbuktam, másodjára le se sz@rtam és átmentem. A KRESZ is így volt, hogy le se sz@rtam és meglett! Szóval ne izgulj!


Ja, meg vn a műszaki is. Gumiellenőrzés, lámpák, fékellenőrzés stb... Én pl. az elsősegélydoboz és izzókészlet ellenőrzést húztam. A legkönnyebb Xd

2010. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van egy vizsgalap Járműkezelési vizsgalap,egyik oldala műszaki:az első kötelező!(napi első elindulásnál a teendők hogy mit ellenőről)a második kötelező!(amit a vizsgabiztos határoz meg 10feladat közül egyet)

majd jön a rutin része,van 5kötelező feladat +1,a sorrend a rutinpálya kialakításától is függ,az oktató úgy is mondja vizsga közbe hogy most ez a feladat jön,azt ennyi....

Nem kell rágódni ezen,nagyon könnnyű...főleg ha jó a vizsgabiztos:)

2010. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. aug. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!