Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen a forgalmi vizsga?

Milyen a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Pontosítva a kérdést Neked milyen volt, merre kellett vezetned, sikerült e elsőre, korrektek voltak e és ,hogy nem zavart e, hogy egy idegen ül hátul, akinek kénytelen-kelletlen is belenézel a szemébe mikor visszapillantóba tekintesz?
2011. okt. 26. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A korábban begyakorolt útvonalak egyikén mentünk (legalábbis kb.), az oktató mondta folyamatosan az irányokat, ha nem mond semmit, akkor egyenesen. Sikerült elsőre, nagyon normális volt a vb, pedig volt olyan dolog, amit elrontottam - na jó, nem nagy hibát -, segített is, hogy később még ügyesebb legyek. Az, hogy ott ült hátul nem zavart nagyon, legalábbis nem adott túl sokat az egyébként is igen magas idegességi szintemhez :D
2011. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
minden forgalmi vizsgám sikerült 1 re !!! 3 volt!
2011. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyit mondott az oktatóm, amikor megtudta, hogy ki a vizsgabiztos, hogy neki a visszapillantó a mániája. Így erre még a szokásosnál is jobban figyeltem.

Egyébként nagyon izgultam, de sikerült elsőre. Pedig volt néhány váratlan helyzet is. A főútra elém szétnézés nélkül kitolató autó, vagy a szintén főútról lefordulva nem tudtam bemenni a mellékutcába, mert két kisteherautós éppen az egész úttestet lezárva beszélgetett egymás mellett állva a kocsikkal.

2011. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
nekem tiszta stressz.éppen ma volt a harmadik.megint meghúztak.elegem is van.az utolsó 5 percben húztak meg.azt a tanácsot adta a vb hogy ne vegyek tudomást róluk.csináljak úgy mintha simán 40 percet vezetnék.ez tatabányán volt.
2011. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

nekem kedden volt:) nem izgultam, a mögöttem ülő muksót észre sem vettem. olyan helyeken jártunk csak, ahol előtte már voltunk az oktatóval is. végig mondták merre menjek, ha nem volt tiszta hogy mit akar, megkérdeztem, nem tilos. minden rendben ment, levezettem az időmet, és elsőre sikerült:D

21L

2011. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
gratulálok :) én jövőhéten megyek, de nagyon félek tőle, amúgy is ideges típus vagyok, hiába mondják azt, hogy ne izguljak, ezt sajnos nem lehet irányítani :(
2011. okt. 27. 16:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon izgulós vagyok, ami nálam abban nyilvánul meg, hogy reggel ébredés után rögtön hányingerem van. (gyomorideg miatt) aznap reggel eleve úgy indultam neki, hogy kimentem a fürdőbe, ott aztán adjad neki amit bír:) persze semmi nem volt a gyomromban, de öklöndöztem fél órát... és tudd meg, segített. kijött, ami ki akart, még bele is fáradtam kicsit, így kissé zsibbadt is volt az agyam vezetés alatt... na meg üres. fontos, hogy semmi másra ne gondolj, csak arra, hogy az az ember ott melletted is ember, és ok nélkül nem húz meg senkit:)

sok sikert! majd írj, hogy mi volt:)

utolsó voltam:)

2011. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem volt rossz élmény. :) Az egyik jól ismert útvonalon kellett menni, a vizsgabiztosról próbáltam tudomást sem venni, hogy ott van, jól ment minden, jobban, mint előtte bármelyik órán. :D Az oktatóm előtte azt mondta, hogy nincs sok esélyem, pedig már vettem pár pótórát is, mégis meglett. Elsőre. :)
2011. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Sokan írják, hogy a begyakorolt útvonalak egyikén kellett végig menni. Szerintem ez a LEGROSSZABB amit csinálni lehet. Mert így közveszélyes leszel. Mert az rendben van, hogy azon az útvonalon tudsz vezetni, de egy teljesen ismeretlen útvonalon meg meghalsz, mert sosem jártál arra? Szóval ez iszonyat káros. Én egyébként a legnehezebb útvonalat húztam (Kispestről, a Vas Gerebentől indultam és az 5. útvonalon mentem) elsőre sikerült. A vizsgabiztos tette a dolgát. húzott két hibavonalat de a végén közölte, hogy sikerült... Elmondta mire figyeljek és kész. Ma megyek vizsgaigazolásért.
2012. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de majdnem 1 éve írtam ki a kérdést, így azóta én is egy boldog jogosítvány tulajdonos vagyok :D Btw: Én pécsi vagyok, így nem tudhatom mennyire volt nehéz az az útvonal, amit Te húztál. Én csak magamat tudom, hogy egy teljesen korrekt útvonalon kellett haladnom, amin elég sok buktató volt, de mindenesetre nem az ego mondatja velem, amikor azt írom, hogy nagyon ügyes lehettem, mert a vizsgabiztos az útvonal felénél azt mondta, hogy mehetünk is vissza, mert nagyon szépen megcsináltam eddig mindent, parkolni már egyáltalán nem is kellett.
2012. szept. 18. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!