Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tetszenek az új rendszámok?

Tetszenek az új rendszámok?

Figyelt kérdés

Vagyis ami lesz, az tetszik nektek, srácok?


Mert nekem nagyon, modern kifejezéssel "fullos" vagy " naon király".

Alig várom, hogy legyen, egyik autóm rendszámát le is fogom cserélni, így lesz 1nem eu-s egy mostani azaz akkor "régebbi" meg egy zsír új. Így esélye sem lesz, hogy keverjem. :)



2021. jún. 3. 10:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Én pont leszarom, hogy milyen a rendszámtábla. A kocsimat se azért fogom OT-ra vinni hónap végén, mert tetszik az OT XX XX -es formátumú rendszám. Az örkényi vadász kóbor kutyáját se érdekli meglátásom szerint, hogy most hány betű, hány szám van rajta. Én ha tehetném, csak egy üres, fehér hátteret raknék a rendszámkeretbe. De ha neked tetszik... végülis, lehet más a véleményünk.
2021. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Beviz Elek ***** válasza:
98%
Az nem érdekel hogy hogy néz ki, ami viszont pozitív hogy a régieket nem kötelező lecserélni az új formátumra. Nagy butaság és felesleges is lett volna, de én arra számítottam hogy az egybitesek nem tudják megugrani ezt a feladatot, hiszen az összes rendszám lecserélése sok-sok pénzt jelent, a péézet meg ugye szeressük!
2021. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sokan várták a megyei vagy járási rendszám táblákat.Kicsit egyedibb lett volna.
2021. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hallottam ezt párszor, munkatársamnak is ez volt az első kérdése, hogy a meglévőket kell-e cserélni. Nem is értem hogy vetődik ez fel. Pont azért váltunk, mert a jelenlegi formátumnak elfogynak a kombinációi. Ha átrakunk minden autót az új formátumra, akkor 10 éven belül az új formátum is kifutna és kereshetnénk megint új formátumot. Hol van ebben a logika? Hogy vetődik fel ilyen egyáltalán?
2021. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Beviz Elek ***** válasza:
88%

#4

Kisgyerek voltam amikor Romániában új formátumot hoztak be, az összes régit le kellett cserélni az új típusra. Mi az értelme? Semmi, de legalább sokba kerül. Ha megnézzük hogy mik történtek a közelmúltban én nem csodálkoztam volna ha lecseréltetik az összeset.

2021. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz az új formátum, de jobban tetszett volna ha megyei vagy járási formátum lett volna inkább bevezetve azt tartom logikusnak, de mindegy igazából. Annak örülök hogy a meglévőeket emiatt nem kell lecserélni, mert az hülyeség lenne. Sok pénzkidobás kb feleslegesen, ügyintézéssel járó procedúrák, megtanulni az újat (jó nem nagy dolog megjegyezni pár számot meg betűt, de van akinek ennyi sem megy, nem vagyunk egyformák).
2021. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
#5 Persze, nálunk is le lettek cserélve a rendszámok rendszerváltás után. Gondolom Romániában is ez lehetett. Az egy teljesen más téma.
2021. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#7

Azért mert? Nem igazán látom az összefüggést. Ha végre felébredne a nép és elzavarná ezt a megalomán törpét akkor rendszámot kellene cserélni hogy az se emlékeztessen rá vagy mi?

2021. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

#8

Azért nézd meg, hogy a rendszerváltás előtt milyen rendszámok voltak Romániában, Magyarországon, vagy éppen bármelyik keleti országban. Egy nagyon-nagyon régi szabvány szerinti fém tábla, ami az égvilágon semmilyen információt nem közöl arról, hogy a világ melyik tájékán melyik országban lett kiadva. Az újabb rendszámokra néhány kivétellel (pl. Ausztria, Csehország) ez mindenhol rákerült.

2021. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
#8 Nem tudom, hogy tisztában vagy-e a rendszerváltás fogalmával, eseményével és jelentőséggel, illetve hogy Oroszország hogyan befolyásolta Magyarországot (és az egész keleti blokkot, illetve a Szovjetúnió tagállamait). A rendszerváltás nem annyiból állt, hogy más lett az ország vezetője, szóval nem, nem összehasonlítható azzal, hogy leváltjuk Orbánt Gyurcsányra. A rendszerváltás az országot alapjaiban változtatta meg, mivel a Szovjetúnió befolyása a gyökerekig nyúlt vissza. Ahhoz, hogy ismét kollektív rendszámcsere történjen, ahhoz hasonló kaliberű változásnak kell történnie, nem csak egy egyszerű miniszterelnök-váltásnak. Magyarországnak meg kellene szűnnie a jelenlegi formában. Ez nyilvánvalóan nem áll fent jelenleg, szóval értelmetlen a feltételezés.
2021. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!