Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez így rendben van? (C kategór...

Ez így rendben van? (C kategória jogosítvány szerzés)

Figyelt kérdés

4 órát vezettem eddig összesen a rutin pályán gyakorolunk de az oktatóm csak kiabál feszt. Nem követek el semmi komoly hibát mindig próbálok a lehető legprecízebb lenni de még az apróságokon is kiakad ha már pl nem egyenesbe van szedve a kormány, vagy kicsit nagyobb ívbe tolatok (egyébként be is toltam úgy és teljesen párhuzamos lett de nekiállt orditani hogy nézzek már rá szerintem ez rendbe van?? Miért nem úgy csinálom ahogy mondta??)


Ne bssza már meg a keserves élet még ha 20 óra vezetés után nem menne oké de így lebsszni az első óráimon..



Én érzem hogy fejlődök, mert akarom is csinálni és mindig kérdezek is ha nem értem. De az oktató mindig olyan stresszes valamiért.


Már második alkalommal amikor mentem megy már a váltás is és szinte az összes feladatot meg tudtam csinálni de valamibe mindig beleköt és már kuvára idegesít. Így hogy hozzam ki magamból a maximumot ha egy jó szó nem hagyja el a száját pedig úgy igyekszem mint még soha.


Vagy rajtam kívül még senki nem ült be teherautóba 0 tapasztalattal?



2021. jún. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én motorozni mentem, A kategóriára, AM kategóriás tapasztalattal.

Rutin pályán volt nem egy bakim, egyszer még sikerült elfektetni is a gépet.

Sokan akik velem kezdtek szintén bakiztak, nem is kicsit. Mégis az oktató halál nyugodt maradt,m ég akkor is amikor 1001. alkalommal kellet ugyan azt a feladatot próbálni.

Szerintem nem normális, hogy azt várja el, hogy minden elsőre fog menni, ezért is hívják OKTATÁSNAK, neki az a feladata, hogy megtanítson teherautót vezetni, és te fizetsz neki ezért, nem pedig szivességet tesz neked.

Ilyen esetben fogod és kérsz más oktatót. Vagy ha nincs, akkor kikéred a kartonod és mész máshova. Jobb most túlesni rajta mint az oktatás alatt egy ilyet végig stresszelni.

2021. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 10 deka farhát ***** válasza:
Válts oktatót!
2021. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válts oktatót. Én most vizsgáztam nemrég rutinból, ugyanilyen "hibákkal" elsőre átmentem. Nekem egy szót sem szólt ezek miatt az oktató, sőt mikor bemutatta a feladatokat, ő is "elrontotta" ezzel.

Jó mondjuk az én oktatóm olyan mintha be lenne nyugtatózva😂😂😂 Ha elbaszok valamit akkor vigyorogva mondja hogy "De most nem kell itt idegeskedni, csak nyugottan, ráérünk."

2021. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megírod légyszi privátban, hogy melyik autós sulinál vagy?! Én minimális tapasztalattal kezdtem a tanfolyamot, de inkább 0-val. Az oktató (lehet hogy ugyanaz?) idegbajos módon ordított végig a tanpályán. Aztán bejelentett rutin vizsgára, ami csont nélkül sikerült. Utána a forgalmi oktatás során még jobban ordított, még végül bejelentett forgalmi vizsgára, hogy "mihamarabb szabaduljunk egymástól". A vizsga közben szokatlan csönd volt, életem legjobb formáját tudtam hozni így, 3 hibaponttal sikerült. Az ordításai során megtanultam a "zavaró körülményeket" kizárni vezetés során, de jobb lett volna egy türelmesebb oktató. Váltásra nem volt lehetőségem az oktatók leterheltsége miatt, meg főleg hogy ott mindenki mindenkit ismer.
2021. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!