Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az előfordulhat hogy valaki...

Az előfordulhat hogy valaki kreszből hibátlanul levizsgázik, és a B forgalmi vizsgán mégis megbukik?

Figyelt kérdés
Ekkora elméleti tudással hogyan lehet mégis megbukni?

2021. jún. 13. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez most komoly kérdés? Úgy, hogy az elmélet nem gyakorlat.
2021. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. úgy, hogy a kresz vizsga nagyon könnyű, vezetni megtanulni meg elég nehéz. Kezelni kell az autót, figyelni a táblákra, betartani a szabályokat stb.
2021. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 Annyira komoly mint te! :)
2021. jún. 13. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk elméletben a hátraszaltó technikáját is bárki meg tudja tanulni és hibátlanul elmondani, de gyakorlatban már nem biztos hogy sikerülne megvalósítani.
2021. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én, hibátlan Kresz, 4 sikertelen forgalmi vizsga, jogsi nuku.

Tanulni tudok, forgalmin viszont olyan ideges vagyok hogy hánytam is egyszer ill. nem tudtam a kulcsot se elfordítani meg nagy gázzal neki mentem egy autónak stb idegességemben. Próbaltam xanaxal is egyszer úgy is ez volt..

Pedig amúgy vizsgán kívül jól megy a vezetés.

2021. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmélet meg a gyakorlat más. A kresz vizsgán ismerned kell a szabályokat. A forgalmi vizsgán pedig vezetni az autót. Nem ugyanaz a kettő.
2021. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű feladat az már biztos.

5 Nagyon sajnálom hogy így alakult.

A stresszelés valóban nem segít a vizsgán, sőt inkább nagyon is kártékony a vizsgaeredményre, meg rád is

2021. jún. 13. 13:25
 8/12 A kérdező kommentje:

Vortrex nekem ne írogassál privátba!!!!!!!!!!!


Azzal hogy rámírtál akaratod ellenére is előnyhöz juttattál, ha érted mire gondolok.


De szerintem ennyi inteligenciával ami neked van nem valószínű hogy felfognád, milyen veszélyes dolog idegenekre ráírni, ráadásul sértegetni?? Vagy nagyon bátor vagy, vagy nagyon ostoba, de inkább a második lesz a nyerő

2021. jún. 13. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

KRESZ vizsgán egy perced van eldönteni a helyes választ.

Vezetés közben pl egy kereszteződésben pár pillanatod van eldönteni ki megy hamarabb.

2021. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, kevesebb idő van meghozni a jó döntést.

Nagyon sok mindenre kell figyelni.

Hallottam egy olyan statisztikáról hogy 20 emberből jó ha 5 nek sikerül.

2021. jún. 13. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!