Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másnak működik rendesen a...

Másnak működik rendesen a Bird elektromos rollerbérlés?

Figyelt kérdés
Ma ki akartam próbálni, jobb-e, mint a Lime, de amikor az appal fel akartam oldani egy rollert, azt írta egy piros hibaüzenet, hogy "Received UNKNOWN status response". Több rollerrel is próbáltam, mindegyiknél ez a hiba fogadott. Nem értem, mi a baj. Másnak sikerült feloldani ezeket a rollereket?

2021. jún. 28. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2021. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2021. jún. 28. 03:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Drágább és kisebb területen használható mint a lime. Akkor minek?
2021. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: Időközben működni kezdett, valami szerverhiba lehetett.


Amúgy tény, hogy a körzete kisebb jelenleg a Lime -nál, és nincs olyan tarifa, aminél ingyenes az út megkezdése, de egyrészt sokkal kényelmesebb, nem a nyakamnál van a kormány, hanem olyan magasan, mint egy privát rollernél, jobb a rezgéscsillapítása, profibb az egész kivitele, és sokszor erősebb. A Gellérthegyre a Lime -mal nem tudtam felmenni, a lábammal kellett segíteni neki, hogy ne álljon meg, a Bird úgy rohant fel, hogy még csak nem is lassított. A lejtő közepén is kilő felfelé, mintha vízszintesen mennék. Olyan erő van benne, hogy rendesen kapaszkodni kell a kormányba, hogy ne ugorjon ki alólam.

2021. júl. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!