Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg b.zis az elektromos...

Tényleg b.zis az elektromos roller?

Figyelt kérdés
Venni akarok egyet mert praktikus lenne nekem a városban jó időben de csomó mindenki azt mondta, hogy b.zis. Nem emiatt nem fogom megvenni mert nyilván az én döntésem csak kíváncsi vagyok más véleményére is. :D
2021. jún. 12. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem az.
2021. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

MO-on MINDEN B.zis?????

Felfoghatatlan számomra, hogy lehet egy csomó ember ilyen idióta!

2021. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem búzás, inkább olyan gyerekes.
2021. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A kérdésedről egy régi kabaréjelenet jut eszembe, csak a zárópoént írom le: Nekem nyugodtan jöhet a kölni, az én feleségem nem tudja, milyen illat van egy bordélyban.

Szóval, ha ilyen kijelentéssel találkozol, akkor kérdezz rá, honnan tudja az illető, hogy az olyan az milyen.

2021. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha rózsaszín szivecske mintás akkor az tényleg fura.

Amúgy meg miért kell mindenre azt mondani, hogy buzás? Ennyi erővel a Harley Davidson talán nem buzás, de kapuzárási pánikra és kis szerszámra utal.


Amúgy pedig elektromos rollert jó esetben nem vagizásból kell venni, hanem közlekedési eszköznek, ott meg ki a francot érdekel, hogy más mit mind?

2021. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Valaki szerint a Mini Cooper b*zis (ha férfié), aztán aki ezt mondja, felszáll a buszra, mert nem tudta letenni a jogsit.
2021. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
kicsit
2021. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, sokkal könnyebb lesz az életed, ha nem folyamatosan másoknak akarsz megfelelni. Természetesen nem kell mindig mindenkit leszarni, de hogy te milyen közlekedési eszközt találsz praktikusnak, az maximálisan a te dolgod.
2021. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szolovjov ***** válasza:
Ha nincs hozzá fazonra nyírt szakállad, akkor nem búzás :D
2021. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem az. Miért is lenne? Persze azért nem árt olyat venned, ami színben és kialakításban is jobban illik egy férfihoz.
2021. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!