Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E- titán miért nem működik...

E- titán miért nem működik telefonról?

Figyelt kérdés

Azt mondták az autósiskolánál hogy lehet telefonon is csinálni, de mégsem enged belépni. Azt írja ki, hogy nem bizonyítottam, hogy nem vagyok robot.

Ilyenkor mit lehet csinálni?

iPhone telefonról van szó és több böngészőből is próbáltam belépni. Nem tudom ennek lehet e köze hozzá( mármint a telefonnak).

Itt GYIK- en is olvastam, hogy sokan telefonról csinálják. Nem tudom nálam mi lehet a probléma. Már végeztem a kurzussal és a próba teszteket csinálom. Sajnos a következő héten számítógép nem áll majd rendelkezésemre.



2021. júl. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Működik telefonról.

Nem lehet, hogy valahol a lap alján be kell pipálni, hogy nem vagy robot?

Már nem emlékszem hogy van, de nézd meg.

2021. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül telefonon kertünk segítséget az e - titántól.

A lap alján sajnos semmi ilyen lehetőség nincs. Mondtak több alternatívát is, hogy hogyan próbálkozzunk máskor is esetleg. De szerencsére sikerült megoldani azóta és belépni.

2021. júl. 2. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!