Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyit szoktátok egy nap a...

Mennyit szoktátok egy nap a kreszt tanulni/ gyakorolni?

Figyelt kérdés
Eddig az E- Titánba 2 modult csináltam meg. Egyik nap tanultam a modult és ha a végére értem akkor csináltam a témához kapcsolódó kérdéseket, másnap meg ugyanúgy gyakoroltam. Ti szoktatok többet modult egy nap csinálni?

2021. júl. 5. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
2007-ben, amikor vizsgáztam, előtte csak az oktatásra jártam, semmi mást nem tettem. Elsőre sikerült. Mondjuk talán én voltam az egyetlen a csoportból, aki az összefüggéseket is azonnal értette.
2021. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden nap megcsinálok egy vagy két modult, aztán a hozzá tartozó 15 kérdésből álló kérdéssort. Ennyi.
2021. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
Kb fél évig hozzá sem nyúltam aztán 1 hónap alatt megcsináltam ez egészet mert kezdett közeledni a tananyagom lejárata. Holnap megyek vizsgázni. Hétvégenként általában nem gyakorlok csak munka közben szoktam 1-2 próbavizsgát megcsinálni. Ha mindenre odafigyelsz és nincs nagy kihagyásod a tanulások között akkor simán meglehet csinálni. Legalábbis remélem, holnap kiderül:D
2021. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 Vagyok, átmentem :)
2021. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!