Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány igénylésnél...

Jogosítvány igénylésnél visszaadják az eü kártyát vagy azt is leadják az orvosi alkalmassági papírral együtt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
visszaadják
2021. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:
100%
nekem is visszaadták
2021. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez fura. Most csinált jogsit az egyik ismerősöm és láttam nála az eü kártyát is, nem is értettem, hogy miért van nála, mert az enyémet elvették. Még rá is kérdeztem ott, hogy az is marad?
2021. júl. 7. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is nálam van.

Nincs miért aggódnod, mert a vezetői engedély igénylő adatlap, majd a vezetői engedély bizonyítják, hogy megvan a vizsga, vagy éppen a mentesség. Tehát, ha újabb kategóriá(ka)t szeretnél szerezni, akkor már nem kérhetik újra, mert van 1993. után szerzett kategóriád (azelőtt nem kellett).

Ha mégis szeretnéd az otthonodban tudni, akkor igényelhetsz pótlást a Vöröskereszttől.

2021. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!