Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A vészhelyzet miatt nem...

A vészhelyzet miatt nem vonták még ki a forgalomból?

Figyelt kérdés
Január 2-án eladtam az autóm. A vevő a mai napig nem íratta át (Ügyfélkapun keresztül néztem meg és ugyanannyi a tulajdonosok száma, mint amikor az enyém volt) vagy lehet hogy cégbe tette? Kíváncsiságból néztem meg és meglepődve láttam. A jármű forgalomban van. Hogy lehet ez? Lehet a vészhelyzet miatt kitolódott a türelmi idő?
2021. júl. 10. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert nyakunkon a negyedik hullám.
2021. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy 15 na van rá, mindig is ennyi volt.
2021. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

15 nap van rá, nincs kitolva vészhelyzet miatt.


Ezért jó az eladónak is lejelentenie, arra 8 nap van úgy emlékszem.

2021. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Veszélyhelyzet alatt is 15 nap volt erre. Én amikor vettem autót ugyan ez volt a módi. Én egy autókereskedő ismerőst bíztam meg az átírással meg ilyen olyan dolgokkal mert neki minden napra volt időpontja kormányablakba ügyintézésre, én meg nem akartam ezzel görcsölni. Mivel ismerős így megcsinálta nekem szívesen attól független hogy nem nála vettem autót.


Az hogy a régi autóddal mi a helyzet jó kérdés. Lehet hogy az új tulaj nem görcsölt ezekkel de ha te le adtad az adásvételi egyik példányát és lekerült a nevedről akkor már semmi hátrány nem fog téged érni a többi már az új tulaj dolga. Ha forgalomban van még még ha le is járt a műszaki a helyzet miatt meghosszabbították tehát simán használhatja az autót is akár ha jó még persze.

2021. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!