Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenben forgalmi vizsgán...

Debrecenben forgalmi vizsgán mennyire korruptak a vizsgabiztosok? Volt, aki kenőpénzzel ment át?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nem erre készülök (20 éve van jogsim)

Egy barátom fog a napokban vizsgázni,s tudni akarja, mennyi alapja van a "mendemondáknak",mekkora az esély kenőpénz nélküli sikeres vizsgának, vagyis " hogy készüljön".



2021. júl. 15. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2017-ben vizsgáztam, tesómmal együtt. Együnknek sem kellett kenőpénzt fizetni.
2021. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, nem ismerek olyat, aki fizetett volna a vizsgabiztosnak...


Anno nekem az oktatóm azt mondta, hogy a vizsgabiztosnak nem az a dolga, hogy a vizsgázót minden áron megbuktassa, azért nem kap több fizetést, de ha úgy ítéli meg, hogy az illetőt még veszélyes egyedül vezetve, akár egy apróságnak tűnő hiba miatt is megbuktathatja "akkor lesz elege".

Az aktuális helyzetrő az oktatóval érdemes beszélni, de néhány éve még Debrecenben nem volt téma a vizsgabiztos lefizetése.

Sok vizsgabiztos van, különböző karakterek, van közöttük szigorú, segítőkész, vannak éppen jókedvű, vagy morcos passzban lévők,

2021. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én sem ismerek senkit, aki kenőpénzzel ment volna át.

Aki tud vezetni, az átmegy, aki nem, az nem.

2021. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan Debrecen, csak egy sztori. Régen az oktató megkérdezte, hogy lefizessük-e a vizsgabiztost. Mondták sokan hogy persze. Elkérte a pénzt, hogy intézi. Ha a delikvens átment, megtarotta a pénzt, ha bukott akkor visszaadta és mondta hogy ezt a vizsgabiztost nem lehetett lefizetni.
2021. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam Debrecenből jár hozzánk dolgozni hétköznap szálláson van hétvégén meg hazamegy. Ő ott kezdett el vezetni tanulni hétvégéken járt csak oktatásra, amikor vizsgája volt kivett egy nap szabit. Ő fontolgatta hogy ha elsőre nem megy át akkor a következőnél lefizeti a vizsgabiztost mert hallott Ő is ilyen pletykákat hogy csak akkor megy át ha lefizeti őket meg ilyenek. Oktatóját megkérdezte aki azt mondta neki ha lemeri fizetni akkor kiszáll az autóból és otthagyja Őket vele nem fog vizsgára menni. Nem fizette le a vizsgánál és átment gond nélkül. A vizsgabiztos annyit mondott neki hogy "látja hogy megy neki a vezetés így megadja a megfeleltet" és ennyi.
2021. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Az számít ha én KENŐMÁJAS-sal mentem át.?
2021. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Májusban vizsgáztam és elsőre sikerült bármiféle korrupció nélkül!
2021. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!