Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárvásárlás előtt állok.(...

Kerékpárvásárlás előtt állok.(50 éves nő,nem túlsúlyos) Javaslatokat szeretnék kérni, milyen márkát nézzek.Leginkább városban tekerek, munkahelyre,vásárolni(kosár kell).Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nagy ritkán (egy évben kétszer) tekerünk egy rövidet a Tisza-tónál.Most egy retro váltós van,ezt cserélném le. Inkább váltósat szeretnék, mint kontrásat. De nem nagymamáknak valót...

Az se baj,hanem túl nehéz a súlya. Az is segítség, ha valaki megírja, milyet nem érdemes megnézni, miért nem érdemes pénzt adni.A Galaxy-ról azt olvastam, hogy nagyon gagyi, egy másik helyen a Kolikenről is ezt mondták.Még a Csepelt ismerem, ill. hallottam már ezeket is: Gepida, Neuzer, Romet. Nyilván az ár is számít; sokallom a 150000-et, vagy az alatt tényleg nincs normális?

Hová menjek? Decathlon, Hervis? Vagy kis kerékpár szaküzletek? Multinál nem mernék venni.Még használton is gondolkozom.Fontos, hogy könnyen át lehessen lépni,és hagyományos kormánya legyen.(MTB kizárva, fáj a hátam.) Minden választ nagyon köszönök.



2021. júl. 19. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél egy hasznát holland kerékpárt. Jófogáson ki lehet fogni nagyon jókat. Batavus, Gazelle az a 3 márka amivel nem tudsz melléfogni. Füleg ha 150E tudsz rászánni.
2021. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy példa a sok közül: [link]
2021. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnézem. Inkább 70-80000,- a maximum, amit rászánnék!
2021. júl. 19. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a pénzért ne várj csodát. Ezek a Batavus, Gazelle minőségi kerékpárok újonnan 1200-2500 Eurós áron kaphatók. De te tudod, sok sikert.
2021. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Koliken Cruiser van, váltós (3 sebesség), nem érzem gagyinak, tökéletesen megfelel és szép is. 2 éve vettem 70ezerért
2021. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonban egész jó trekking bringák vannak ebben az árban.
2021. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egekben vannak a kerékpár árak, most nem éri meg bicajt cenni
2021. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!