Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megéri elektromos rollert venni?

Megéri elektromos rollert venni?

Figyelt kérdés

Munkába járáshoz használnám, 4,8 kmre van a munkahelyem.


Hol kell mennem az elektromos rollerel, járdán?


Megéri úgy egyáltalán? Mit gondoltok erről?



2021. júl. 28. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a világ még nincs erre felkészülve, főleg Magyarországon.

De ebben lehet a jövő.

2021. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jó az út, amerre mész, szerintem megéri. nekem általában még az az egy problémám van, hogy túl kényelmes vagyok. ősszel/télen a hideg miatt nem annyira komfortos, tavasszal/nyáron meg megy az arcodba a bogár stb.
2021. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, de csak ha van jó útburkolat és nincsenek nagy lejtők, emelkedők. Gyalog kicsit sok ez a táv, autóval kevés.


Még mindig nincsen rá normális szabályozás, de szerintem a legjobb, ha kerékpárként közlekedsz vele. A járdát semmiképpen nem ajánlom, mert ha egy gyalogos belép eléd és 20-szal nekimész, az kellemetlen lesz.

2021. júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor éri meg, ha csattogós lepkéd van már.
2021. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

az útminőség miatt nem ajánlom

5km-re biciklivel jobban jársz

2021. júl. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az útminőség, akkor jó lehet. De én csakis úgy vállalnám be, ha tudom, hogy szabályosan tudok vele közlekedni. Ehhez viszont jelenleg legalább AM jogosítvány kell, járdán nem lehet használni, és minden rá vonatkozó előírásnak meg kell felelnie. Itt az utolsóval van a fő baj, gyári állapotában ez egyik rollerre sem igaz. Mivel én átalakítani nem tudnám, ezért inkább hanyagolnám a témát, nem érne annyit, hogy sok utánajárással sok pénzből megcsináltassam.
2021. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Akkor érdemes elektromos rollert venni ha tudsz vele NORMÁLISAN közlekedni és nem száguldozol ész nélkül..Meg ha hosszabb távokra kell menned mert ilyen 2-3 kilométerre felesleges..De néha meg kell járatni az aksi miatt tehát sokat nem szabad állni hagyni.
2021. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri :D
2021. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!