Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » BMW/Audi/Mercedes tahócsoport...

BMW/Audi/Mercedes tahócsoport helyett vagy mellett újonnan Octavia/Vitara lett?

Figyelt kérdés

Már egyre feltűnőbb jelenség, hogy a kis 1.5 tsi meg 2.0 cr hófehér octavia túr le mindenkit az útról, állat mód közlekednek, 70-es táblánál mindenki szépen 75-80-nal megy, megjelenik valami P vagy N-es rendszámú kretén a céges romjával és villog hogy taka van a belsőből, megjött a főni. A másikak a Vitarások, imádják ha a zöld-sárgán már nem csikorgó kerekekkel rajtolsz, azonnal nyomja a dudát villog minden baja van, illetve szintén nem igazán tartják be a közlekedési szabályokat.


Komolyan mégcsak nem is egy S osztály vagy valami v6 5.0 takarítja a belsőket, hanem ezek. Másnak is feltűnt?


2021. aug. 11. 19:05
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
97%
Nekem csak az tűnt fel,hogy már a sokadik teljesen általánosító,ilyen jellegű kerdes ez....
2021. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Az octavia rég dobogós már az impotens gyökér kategóriában.

Vitarával nem tapasztaltam ilyet, azok egyelőre nem flottaautók tudtommal.

2021. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám nemrég vett egy új Vitarát, majd megkérdezem, hogy villogva jár-e a boltba vele :D
2021. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 valamelyik megnevezett csoporthoz tartozol?


#2 egyszerűen nem értem, miért kell játszani a zsenit ezekkel az autókkal, persze egyenesbe mindenki tudja nyomni neki, az nem tudás.

2021. aug. 11. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez totál nem autófüggő.


Ha egy autóból sok van akkor egyértelmű, hogy több hülye sofőr jut rá.

Nyilván gyakrabban fogsz gyökér Octaviassal találkozni mint gyökér Ferrari-sal.

2021. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

ja amúgy, ha valami, akkor a mercisek és az audisok pont hogy elkezdtek normálisan közlekedni mostanában, szerintem a BMWsek is jönnek fel, bár mind3 esetén igaz, hogy nem az ilyen szutyok 15+ éves füstölő szeméthegyekkel mennek normálisan, hanem az újszerű, pár éves verdákkal

a kérdésben is említett octaviásokon kívül nekem még a kombi focusosok tűnnek igazán taplónak... nem is az van, hogy túrja neki a belsőben, mert ahhoz gyenge xar, hanem hogy kézbentartott telefonnal + nulla indexszel arra megy, amerre aszfaltot lát

most nyilván ebből kár bármiféle hosszútávú következtetést levonni, de nekem ez a tapasztalatom :D

2021. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kombi focus tulajok is tudnak ebben igazad van, bár nekem a C-Max/S-Max tulajokkal gyűlik meg a bajom, főleg mikor a kis családi autó előjön hétvégén a frusztrált családapával és nyomja a dudát hogy miért nem fordulsz ki mikor mindkét sáv telített, miért nem kockáztatsz mert ő frusztrált.:D


szerintem az újabb autókkal (főként ami középkategória alja) azért vagánykodnak, mert a 25 éves autót sikerült lecserélni, most beült egy jobb menetkonfortúbb autóba, jobb az úttartás és ösztönzi őket arra, hogy nyomorékoskodjanak. Tudom, én is vezettem sokszor pár száz km-t futott autókat, tényleg ég és föld egy 2000 évek körül gyártott átlag használtautóhoz képest az úttartás stb. de ez nekem sosem adott okot arra hogy kretén legyek.

2021. aug. 11. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A gond az ön készülékében van, már direkt azt lesed, hogy mikor látsz a két kérdezett típusból egyet kb.
2021. aug. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

" Komolyan mégcsak nem is egy S osztály vagy valami v6 5.0 takarítja a belsőket, hanem ezek. "

Mert ha olyanok akkor jogos lenne????

2021. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!