Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztria mely tartományaiban...

Ausztria mely tartományaiban fényképez le a traffipax már nagyon minimális gyorshajtásnál is?

Figyelt kérdés
Arra ugyanis nem mennék. Karinthiából már több büntetést is kaptam, 50 helyett 51 és 53 km/h-val mentem. Tirolban lakott területen belül simán át lehet lépni a megengedett sebességet 10 km/h-val, nem villan a készülék.

2021. aug. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A traffi sehol nem villan. Mi lenne, ha szabályosan közlekednél?
2021. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:

A masik meg meg kizárt hogy 51-nél már büntetést kaptál....itt is van egy kis tolerancia,ez nem svájc.

Az osztrákoknál kb 57-től fényképez a trafi 50-es tablanal.

2021. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ausztriában a fix traffi az út szélén villan. mindent megteszek az ügy érdekében, de szinte lehetetlen tartani a 30-as, 40-es, 50-es tempót. már úgy értem, hogy ne legyenek pillanatok amikor mondjuk 50 helyett véletlenül 53 a sebességem.
2021. aug. 24. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Akkor tarts 28-at, 38-at, 46-ot. Gond letudva.
2021. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
53-nál tovabbra sem fényképez a trafi.......de amugy meg tényleg menjél szabályosan azt probléma megoldva.
2021. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
"A traffi sehol nem villan" Osztrákoknál a fix telepítésű igen. Hangjelzést is ad hozzá, hogy észrevedd és ne csodálkozz, ha jön a csekk. A csekk melleti levélben az állt. 4 km/h túllépést tolerálnak. Nem város hanem autópálya volt. Benéztem egy 80-as jelzést.
2021. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy tempómat, vagy pedig speed limiter és nem kell fosni.
2021. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

".itt is van egy kis tolerancia,ez nem svájc."

Svájcban is van tolerancia.


Amúgy az óra felfelé csal és a gumi is kopik. Ha 4km/h túllépést elnéznek, emg még az óra is csal és a gumi is kopott, akkor ahhoz az 51km/h-hoz legalább 57km/h óra szerinti sebesség tartozik.

Oda kell figyelni! Ez a célja a büntinek is :)

2021. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!