Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a tanuló...

Lehetséges, hogy a tanuló jelzés inkább hátráltat valakit a fejlődésben?

Figyelt kérdés
Kicsivel több, mint egy hónapos jogsim van. Sajnos nem vezetek annyit mint szeretnék, ezért sokszor azt látom nem hogy fejlődnék inkább visszafejlődök.. De most nem is ez a lényeg hanem, hogy mióta rokonom tanácsára kitettem a tanuló jelzést azt vettem észre, hogy nem igazán vannak elvárásaim magammal szemben. Úgy értem olyan, mint egy mentség minden apróbb hülyeségre amire jobban figyelnék ha nem lenne kint. Más is érezte így akinek kint volt vagy csak bemagyarázom magamnak?

2021. aug. 27. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
'[...] vagy csak bemagyarázom magamnak?' - igen.
2021. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az a helyzet, hogy saját bevallásod szerint is visszafejlődés zajlik, addig csak maradjon kint az a jelzés! Majd ha már többet vezetsz, és kezded érezni, hogy egyre jobban megy, elég lesz akkor levenni.
2021. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem T betu miatt van, hanem nincs rutinod, es ha nem mesz nem is lesz. Nincs ebben semmi extra
2021. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!