Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Limehoz kell jogsi akkor? 19F

Limehoz kell jogsi akkor? 19F

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem használni, van előfizetésem is, de félek hogy igazoltatnak, mert nem szoktam viselni sisakot illetve jogsim sincs, viszont nagykorú vagyok, vigyázok az utakon.

Azt nem értem hogy akkor kell-e jogsi, mert azt írja, hogy jogosítvány VAGY azonosító okmány kell. Tehát nem azt nézik, hogy van jogsid hanem magadat kell igazozolnod.



2021. szept. 7. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Igen, kell.


[link]

2021. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. szept. 8. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem sincs jogsim, de én úgy vagyok vele, hogyha megállítanának, meghúzom a gázt, fussanak utánam ha tudnak.


Megjegyzem, hogy nem Lime-om van, de szerintem Lime-al is letudod hagyni.

De 35 körül már biztos :D

2021. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell
2021. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 ezer kilometert vezettem a sajatom, biztos megvolt parszaz a lime es egyeb kozossegi rollival is BPn, soha semmi interrakciom nem volt a rendorokkel... leszarjak, ma is elmentem egy parkolo rendor mellett a jardan.
2022. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cikkben a kishölgy valószinűleg részegen kacsázott "2 cider" btw., úgy nem kéne használni.
2022. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!