Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KFC, Don Pepe futárok?

KFC, Don Pepe futárok?

Figyelt kérdés

Egyetem mellé keresek rugalmas melót, így jött velem szembe ez a 2 állás ajánlat.


Azt írják, hogy igazítható a beosztás, ez mennyire igaz?



Milyen a fizetés? Nem megélhetésről lenne szó, csak egy kissebb bevétel jól jönne...



Netpincér, Wolt jobb lehetőség? Sokat hallottam róluk is, van aki azt mondta hogy milliót visz haza, volt aki azt, hogy alig tud kijönni hó végén... Mi a reális?



Nekem a Netpincéres vonal nagyobb beruházás lenne, akkor másik autót kéne vásároljak vagy robogót stb... Viszont a KFC céges autót biztosít...



Akinek esetleg van tapasztalata ezen a téren, az melyik futár céget ajánlja?


(Tudom nem ez a megfelelő része a gyakorinak a kérdésem tartalmát tekintve , csak talán itt többen vagytok tapasztalattal)

Köszi :)


2021. szept. 15. 20:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve vissza térve a Woltos, Netpincér, Bolt Food-os vonalhoz, sajnos nem tudnék éjjel nappal kint lenni, heti 30 óra maximumot tudok vállalni...

Így nekem ez megéri? Úgy tudom hogy úgy éri meg, ha az ember tolja non-stop

2021. szept. 15. 20:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Futárkodás csak akkor éri meg


- ha szereted

- olyan járművel csinálod, amit olcsón karban tudsz tartani

- rendszeresen mész, jó időkben


"Viszont a KFC céges autót biztosít"

Alkalmi futárként ezt el is felejtheted.


Egyetem mellett egy rakat melólehetóséged van, főleg szakirányban, amik jobbak a futárkodásnál.

2021. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Netpincér + wolt =katás vállalkozónak kell lenned havi fix költség + saját jármű karbantartása, ha ezeket ki tudod termelni, akkor nem rossz, woltnál hosszú a felvételi várakozási idő, netpincér felvesz azonnal, viszont nem te mondod meg, mikor akarsz dolgozni.
2021. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!