Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ennek az épületnek mi a...

Ennek az épületnek mi a pontos címe?

Figyelt kérdés

Mezőberényben a Békési úton van a Civil Fejlesztő Központ, a Lega Láb központja. Az előtte lévő (tehát a Városházához közelebb levő) A és B épületből álló lakótömbnek mi a pontos címe? Az az egész lenne a Békesi út 3?

Válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 22. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos, akkor a földhivatal oldalán tudsz cím vagy hrsz alapján térkép másolatot kérni pár ezer Ft-ért.
2021. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A Google Maps a kérdezett épület Városháza felőli bejáratát 5560 Békési út 3-nak, a távolabbit 5560 Békési út 5-nek számozza. A Civil Fejlesztő Központ az 56-os Emléktérre vezető kis közben levő bejárata címének is 5560 Békési út 5-öt ad meg; az épület Békési útra nyíló két lépcsőházánál pedig egyaránt 5560 Békési út 7-et mutat.


Az utvonalterv.hu a kérdezett épületet Békési út 1-nek számozza; a Civil…-nak nem ír külön számot, az épület Békési út felőli lépcsőházait 3-nak és 5-nek számozza. A következő épület mindkét lépcsőháza 7, majd a következő, a Juhász Gyula utcáig tartó épület lépcsőházai 9 és 11 számúak. És a Juhász Gyula utcát követő családi ház Békési 13.


Próbáltam utcaképen házszámot keresni, de naná, hogy nincs. Próbáltam valamilyen cégtáblát, kiírást keresni, hogy a név alapján címet kereshessek, de sajnos a kérdezett épület falán levő tábla és a bejárati ajtókon levő kiírások sem olvashatók: [link]


Az online tudakozóban próbáltam telefonszámot megjeleníteni a Békési út 1., 3., 5. címeken, de 0 találat adódott.


Az 1. válaszban ajánlott keresés ingyenes változatával is próbálkoztam, nem sokra mentem. Van 1., 3., 5. házszám is; még emelet és ajtószámok is vannak, de ebből semmi sem derült ki.

2500 Ft-ért lehet térképet kérni; nekem biztosan nem éri meg a tippekhez térképért fizetni; még egyért sem.


Ha fontos, vagy odamész és próbálod kideríteni, vagy ha van ügyfélkapu regisztrációd akkor kísérletezel a földhivatali térkép vásárlásokkal, vagy megpróbálsz szívességet kérni. Szemben, a 6-os szám alatt van az Endrőd és Vidéke Takarékszövetkezet, van telefonszámuk, hátha ők tudják, vagy ki tudod udvarolni, hogy menjenek át az úton, hátha találnak valami támpontot jelentő kiírást.

2021. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!