Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Feltűnt már valakinek, hogy...

Feltűnt már valakinek, hogy az egyik belvárosi gyalogos lámpa Budapesten csak a piros színt tudja megjeleníteni? Már több, mint egy hete így van.

Figyelt kérdés
Vagy itt rajtam kívül mindenki otthon kuksol?
2021. okt. 5. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még nem
2021. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos, de lehet nem jelezte eddig senki.

Jelezd az út kezelőjének.

2021. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért szólnék? Nekem se mondják meg a munkahelyen, hogy mi a feladatom, hanem tudom magamtól.
2021. okt. 5. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Helyes. Ha a szomszéd háza ég, a tűzoltókat se hívd ki...

Egoista barom.

2021. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy ha az övè èg mi ne hívjuk ki... elvègre a tudnia kell a munkáját,ne mi mondjuk már meg...
2021. okt. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyét...
2021. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4

Jelentsétek be ti, ne nekem adjatok tanácsokat. (Ja, hogy fogalmatok sincs hol van ez a lámpa? Esetleg ki kéne mozdulni otthonról néha.)

2021. okt. 6. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyomorult…


Én pl. bejelentettem egy lámpahibát, két nap múlva jó volt.

2021. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alap hogy az ember minden lámpahibát is táblahiányt ("poénból" elfordított elsőbbségadás, egyirányú utca) az ember azonnal bejelenti. Budapesten például a FÖRI ügyeleti számán.

A kérdező meg egy őnző véglény. Nem az ő dolga. Ha van igazság, egyszer majd összeverve és kirabolva fog feküdni a földön egy aluljáróban, és az arrajárók csak átlépik vagy elkerülik, mert csak egy részeg hajléktalan, nem az ő dolguk segíteni rajta...

2021. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

És higgyem is el, hogy az illetékesek még nem tudnak róla, miközben több mint egy hete így van Budapest egyik legforgalmasabb helyén.

2021. okt. 7. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!