Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az nagy baj, ha jelentkeztrm...

Az nagy baj, ha jelentkeztrm Páv3-ra, be is fizettem, de "elírtam" egy adatot a jelentkezés során?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkeztem Páv3-ra, ma átutaltam a pénzt és most vettem észre hogy az orvosi vizsgálathoz az van beírva hogy nincs... Ugye a Páv3-nak feltétele a 2-es csoportú alkalmassági, nekem meg is van, de elírtam. Mondjuk a C kategóriás jogsimból nem nehéz rájönni hogy van, mivel annak is feltétele és meg kell adni a jogsim adatait is, ahol szinte minden kategóriánál ott van hogy 102.

Ez szerintetek nagy probléma? Holnap mindenképp telefonálok miatta, de szeretném azé' megnyugtatni magam, hogy ez még valamilyen úton módon korrigálható.



2021. nov. 4. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha behívnak, korrigálják.

Ha nem, visszadobják és újból beadod.

Szerintem.

2021. nov. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elfogadták, semmi probléma nem volt belőle. Tegnap voltam a vizsgálaton. Határozatlan ideig alkalmas vagyok😁
2021. nov. 11. 07:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Skkor minden rendben, gratulálok!
2021. nov. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!