Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » C+E kategóriás jogosítványról...

C+E kategóriás jogosítványról lenne pár kérdésem:) Hány éves korba lehet elkezdeni, hány évesen lehet vele külföldi munkát vállalni? Milyen egyéb dolgok kellenek még hozzá (pl.:GKI), és még? Ezek mennyire nehezek?

Figyelt kérdés

És minden egyéb amit tudni lehet/ kell róla

Köszönöm!



2021. dec. 15. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

18 évesen csinálhatod meg a C kategóriát, a C-nek előfeltétele a B. Ha már van jogsid, akkor 2 év után csinálhatod meg az E kategóriát. Pl nekem 16 évesen már volt A1 kategória, szóval egyből csinálhatom a C után az E-t.

Kell Gki, Páv vizsgálat , amit amúgy érdemes az egész jogsiszerzés előtt letudni, mert ha nem vagy alkalmas, akkor csak kidobott pénz az egész.

Sofőrkártya is kell majd.

2021. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
pav-val kell kezdeni, ahhoz 2éves B kell
2021. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Páv-hoz szintén "nem kezdő" vezetői engedély kell, de az lehet bármelyik kategória. Lehet Am, A1, B... Nekem csak az Am volt 2 éves, azaz nem kezdő, de mehettem Pávra🤷‍♂️
2021. dec. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!