Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztriába utaztam meg is...

Ausztriába utaztam meg is vettem a pályamatricát de véletlenül a pénztárcában maradt. Utólag bemutathatom? Vagy mekkora büntetésre számíthatok? A troll válaszokat mellőzétek a normálisat köszönöm.

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell mutogatni. Ha jól értem nem kaptak el. Akkor minek mutogatnád? Ha még mész vele, rakd ki.


Mivel ott még mindig nem rendszám alapján megy, akkor van gond, ha megállítanak.

Kamera meg nem fogja neked ellenőrizni, hogy hol van lyukasztva a matrica.

De javítsatok ki, ha tévedek.

2021. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz! Bizony nézi a matricát olyan szinten is, hogy hol van lyukasztva. Ha fotózták, nem sokat ér a mutogatással, mert nem kötődik a kocsihoz.
2021. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb e-matricát vegyél, az tuti nem marad a pénztárcádban. :)
2021. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

#3: "A digitális matrica online megvásárlása esetén fogyasztóként visszalépési joggal élhet. Ezért az Ön által vásárolt termék csak a vásárlást követő 18. naptól érvényes." (asfinag.at)


A kamera képén nem sokat látni, még a színét is csak nappal, jó látási viszonyok között lehet felismerni, ha tükröződik a szélvédő, akkor semmit. Ha a szélvédő koszos, vagy vizes, akkor még a matricát sem lehet látni.

2021. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A kamera még azt is felismeri, hogy eltávolítottad-e rendesen a fóliát, vagy trükközve ragasztottad fel, hogy később le tudd szedni.

Persze lehet reménykedni abban, hogy ócska kamera nem látja, de drága mulatság. Cimborám épp most kapta a 120 eurós nyereményről szóló értesítőt. Ő sem hitte el, hogy látja a kamera.

A "megvette-de-elfelejtettem-felragasztani" című kifogást nem fogadják el, ugyanúgy 120 euróba kerül.

Igen, ha lepontoztok, akkor is.

2021. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4-es! Te az évesről beszélsz...??? Vagy miről...???


Azonnaltól érvényes!


[link]


10 napos matrica

Érvényes: azonnal vagy a kívánt naptól

2021. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.! Erre hivatkozik:

[link]



[link]

2021. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: valamit félreérthetsz... Havonta megyek Ausztriába, és mindig azonnaltól érvényes az online matricám (10 naposat szoktam venni).
2021. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 elég hülyén van fogalmazva. Nyilván marhaság ebben a formában. Gondolom ez arra az esetre érvényes, ha mondjuk februárra rendelek matricát, és van 18 napom visszamondani. Nem arról szól, hogy megveszem holnapra, átmegyek ausztrián, aztán bejelentem, hogy bocs, mégsem kell.
2021. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9! Pedig Szlovéniában is van ilyen, hogy a digitális nem lesz azonnal érvényes. És hivatalos fordításban is úgy van írva.
2021. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!