Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen villamosvezetőnek...

Milyen villamosvezetőnek lenni? Nőként szerintetek elbirnék vele?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, Szegeden szinte az összes villamos vonalon női sofőr van, mert könnyebb vezetni, mint ehy buszt
2021. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg női villamosvezető van Budapesten is. A vezetés gyerekjáték egy autóhoz képest. Egyedül a kézi váltó állítás lehet problémás, de azt meg azzal a rendszeresített kincstári pajszerral még egy gyerek is meg tudja csinálni
2021. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

A villamos kötött pályán halad, mire irányul az "elbírnék vele" kérdésed?

Vannak nők, akik kamiont vezetnek, az lényegesen összetettebb feladat, mint a villamos vezetés, ami nem azt jelenti, hogy a villamos vezetőtől nem követel komoly figyelmet a munka.

Főleg figyelni kell, zsúfolt helyeken közlekedik, ahol több irányból jöhet jármű, ember, utasok le és felszállásakor különösen körültekintőnek kell lenni... nem fizikailag megterhelő a villamos vezetése.

2021. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2021. dec. 27. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

#2, azért erre ne igyál hipót. :D

Volt, hogy kis vékony, alacsony vill.vez kollegina leintett engem(éppen üresen, rezsimenetben haladtam arra busszal), hogy állítsam át neki a váltót.

95 kiló vagyok, de én is megszenvedtem vele...

2021. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Más várost nem ismerek, de Budapesten a mentális terhelés jelenti a legnagyobb kihívást.

Sok autós miatt vészfékezni kell, gyalogosok is erősebbnek gondolják magukat a villamosnál.

Sok züllött, viselkedni nem tudó, maga alá hugyozó-szaró utas is.

Ezeket fel sem engedhetnék. Utasok morognak, miért nem szállítja le ezeket.

De egy verést, késelést senki nem kockáztat meg.

2021. dec. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak érdekes dolgok. Tudtommal az tetszik, hogy lehet túlórázni, ha szeretnénk. Rugalmas a beosztás. Ilyet nem mindenhol lehet kérni.
2021. dec. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!