Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi elektromos rollerről?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Blaupunkt ESC808ast. Nem tudom mennyire megbízható, átnéztem több rollert, de ez volt, amelyik megfogott. Extra nagy elvárásaim nincsenek, max 10-12km táv, töltési lehetőségem van napközben. Láttam, hogy maximálisan 120kgval terhelhető, én jelenleg 105 vagyok. Nálam maximum egy kis táska szokott, tehát az össztömegen nem sokat fogok dobni. Aki ért ezekhez a rollerekhez érdekelne a véleménye. Gondoltam környezet kímélőbb megoldás ez, de sajnos elektromos robogót nem tudok hovatenni a panelban, a lenti tárolóban nem szívesen tartanám.
2022. febr. 6. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Amíg nincs szabályozva a kreszben az e-roller, addig nem gondolkodnék ilyenben. Én is szemezgettem az e-rollerekkel, de végül a Fido D4S-nél állapodtam meg, ez e-bicikli, és a kerékpáros szabályok vonatkoznak rá, most erre gyűjtök.
2022. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit kell ezen szabályozni? Nekem pl van jogosítványom, így az nem hátrány. Ha segéd motornak is minősítik, nekem adott a lehetőség. De nem is ez érdekel, hanem konkrétan az általam megnevezett roller. Hogy milyen, kinek van tapasztalata, alkatrész ellátottsága milyen.
2022. febr. 6. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A te szempontodból az aksi üzemideje, és a pillanatok alatti összehajhatóság a legfontosabb. Amit elvársz tőle, az biztonságosan teljesíti.


Ideális sík útra, gondolom emelkedőre hídon kívül nem mész.


Vedd meg bátran. Arra ügyelj, a jogsi legyen nálad.

2022. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem semmi ilyesmi. Sík terep csak :) meg városon kívül max kerékpárúton használnám a szomszéd faluig, ami nagyjából 10km.
2022. febr. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!