Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítség! A III. kerületben a...

Segítség! A III. kerületben a Flórián térnél (megálló) van olyan bérlet automata (ha van ott), ami elfogad készpénzt?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, van ott automata, de azt nem tudom, elfogad-e készpénzt. Eggyel utána lévő megállónál sétáltam el hazafelé a vásárlásból, hogy ott vegyek, de nem fogad el kp-t. A számlámon jelenleg kemény 100 ft (rövidesen állok munkába) van, megkérni pedig nem tudok senkit. Valami xar van a CIB-bel, nem lehet belépni egész nap, hogy utaljon nekem. Holnap reggel kellene már a bérlet. Hónapok óta nem vettem, akkor még az említett eggyel utána lévő megállóban vettem éveken keresztül a bérletet készpénzesen, nem számítottam rá, hogy így meg leszek lőve.
2022. febr. 28. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletben mindegy elfogad érmét, bankjegyet is. Pillanatnyi hiány esetén lehet gond.
2022. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa, ahol havonta vettem. Gondoltam én, megveszem előre. Egy héttel később is még csak kártyásan fogadott el. :/ Szóval sosem sietik el, nekem viszont legkésőbb holnap reggel nyolcra a tárcámban kell lennie. :(
2022. febr. 28. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott egy automata van, az pedig pénzkészlet alapján van, hogy elfogad készpénzt és van, hogy nem. De jegyet azt tudsz venni féltucat viszonteladótól is , főleg az üzletközpontban.
2022. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, egy ugrásra, a Szentlélek téren van BKK ügyfélközpont (H-V 7-19 között), ott biztosan tudsz készpénzzel vásárolni.
2022. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!