Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma fogok először önállóan...

Ma fogok először önállóan vezetni (most szereztem meg a jogosítványom) és szeretnék eljutni autóval újpestről újbudára. Milyen útvonalon érdemes menni?

Figyelt kérdés
6 körül fogok menni. Melyik út az amit el kell kerülnöm mert nagyon be szokott állni?
2010. szept. 13. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így gumiság.

Azt senki nem tudja neked megmondani ,hogy ma este 6 óra magasságában melyik úton nem lesz torlódás, bárki bármit is javasol ,mert mi van ha a javasolt úton 18:01 kor egymásba csúszik két-három autó . Helyszínelés ,torlódás.

2010. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy írd be a www.utvonalterv.hu-ba, hogy honnan, hová szeretnél menni autóval, aztán nyomtasd ki a térképet, nézd végig az ajánlott útvonalat. Biztosan találsz olyan helyeket, amerre ismerős vagy, így előre megtervezheted, hogy merre is kéne menned. A forgalom sajnos nem tervezhető, ezért válassz olyan útvonalat, ahol lámra irányít, csak időben sorol át a megfelelő sávba, ha kanyarodnod kell.
2010. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező úgy értette, hogy nagy általánosságban melyik az az útvonal, amelyik a két helyszín között az adott napszakban viszonylag tiszta, mint ahogy tudni lehet, hogy a fehér út reggel 7-8 között és délután 4-5 között dugul, vagy hogy a thököly ill a kerepesi munkanapokon szinte mindig be van állva.

Persze ki tudja, lehet pont egy ufó esne le a szabad útra, aztán tévesen oda tereltük a kérdezőt.

lolbzmg. :D

2010. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!