Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van akit irritál ha idősebb...

Van akit irritál ha idősebb autó megy elöttük?

Figyelt kérdés
Sokkszor előfordult már velem, hogy akár 15-20km-en keresztül is elvannak mögöttem, 2x2 sávos úton, tehát bármikor biztonságosan megelőzhetett volna, de nem, és még csak nem is kezd el tolni. Nem szoktam tötymörögni, hiába 21 éves az autóm, mindig a sebességhatár felett megyek kicsivel, tehát még erre sem lehetne fogni. Aztán gondolnak egyet és beletaposnak.
2022. márc. 11. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem utoljára az irritált mikor valami füstboglya tötymörgött előttem 60-al valami lakókocsit húzva, közben úgy kacsázott hogy életveszély volt előzni.
2022. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én így egy kamionnak voltam a múlt héten, amiről potyogtak a jégtáblák.
2022. márc. 11. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Az nem idegesítő hanem egyszerűen balesetveszélyes
2022. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, általában a kisebb, öregebb, gyengébbet lenézik egóból. “Nehogy már olyan szarral előzzé meg”. Aztán nyom egy gázt és megeszik 10 litert egy előzéssel a cigány bömös/merdzsó és fekete füstfelhőt hagy maga után. Ilyenkor felmerül a kérdés hogy melyik a szar xd
2022. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
akkor, ha iszonyú büdös kartergáz jön ki belőle..a húsz-harminc éves motorból jövő gáz iszonyú szemfacsaró..amúgy tökmindegy ki-mi megy előttem, éshány éves.
2022. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam ilyen biztos nincs, mert lehet , hogy 21 éves, de nem német szétgyilkot prémium, csak egy 1.6-os Skoda. Nem dizel, és nem is füstöl egyáltalán.
2022. márc. 11. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem autó függő.


Nekem is van, hogy beállok valaki tempójára, megyek mögötte ideig-óráig aztán megunom és elmegyek mert úgy érzem, egy lépéssel gyorsabban akarok haladni.

2022. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

" Van akit irritál ha idősebb autó megy elöttük?"

" Én így egy kamionnak voltam a múlt héten, amiről potyogtak a jégtáblák."

A kettő hogy jön össze vagy neked mindegy úgyis irritál??

2022. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 30 és egy 32 éves kocsim van... Az egyik egy 90-es évekbeli Chevrolet, teljesen rendberakott motorral. A boyracer-ek szoktak idegesen a seggemben jönni, ilyenkor igyekszem elengedni őket, de sokszor nem is akarnak megelőzni🤷‍♂️ Lehet tetszik neki, volt már hogy lámpánál villant a vaku a mögöttem álló kocsiban😁

A másik egy bruttó 40 lóerős kicsikocsi. Nem Daewoo tico, de hátulról, márkajelzés hiányában, tök úgy néz ki. Amúgy egy Daihatsu. Azzal eddig nem sokat mentem, de sikerült már kifognom 2, előzés közben direkt belegyorsító versenyzőt. Azzal mintha irritálná némelyik embert, hogy egy ilyen kis xar akarja megelőzni😂

2022. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!