Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hová az istenbe megy mindig...

Hová az istenbe megy mindig az a sok ember?

Figyelt kérdés

Régóta ezen gondolkodok. Akármerre autózok a környéken, mindig színig tele vannak az utak. Reggel oké, mindenki megy a munkába, délután meg haza, rendben. De délelőtt 10-kor is millió autó, szombat délben is, és szerda este 9-kor is. Nem tudok úgy kiállni a kapun, hogy ne teremne ott rögtön 5 kocsi, és ne kelljen várnom 10 percet míg elmennek. Ha befordulok egy kis utcába, hogy cigizzek és leskelődjek kicsit, már rögtön ott van vki a seggemben.

Az meg alap, hogy se a posta előtt, se a boltnál soha nincs egy szabad parkolóhely. És nem Budapestről vagy szó! Szóval mi ez az irdatlan mennyiségű gépkocsi?



#dugó #tumultus #autó hegyek
2022. márc. 13. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kocsikáznál te is össze vissza, legaláb egyel kevesebben lenne az a sok hülye :))
2022. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Én a metrón gondolkodtam, jön egy, jön egy másik 2 perc múlva. Mindegyik csak okadja ki az embereket. Végtelen.
2022. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Koaxk Ábel ***** válasza:
Lehet megkövezni, de én van, hogy szimplán a vezetés élményéért csak úgy autózom, tényleg cél nélkül! :D
2022. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mondjuk, ezt én sem értem!
2022. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mondd meg a férfitársaidnak hogy kevesebb nőt ejtsenek teherbe és kevesebben lesznek majd az utakon!

Először gondolkozzatok, ne cselekedjetek, mert csak leléptek magatok mögött hagyott gyerekekkel, mert sosem tudtok nemet mondani!

2022. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!