Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha tegyük fel, megszűnne...

Ha tegyük fel, megszűnne Magyarországra a kőolajszállítás, akkor betiltanák az autók tankolását, vagy a készlet erejéig az vihetné, aki akarja?

Figyelt kérdés
A GYK válaszolóit elnézve, olyan erős az autóslobbi Magyarországon, hogy semmilyen korlátozó intézkedéseket nem hoznának.
2022. ápr. 2. 12:51
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Jobb, mint ha a beképzeltségemet élném ki, mint ti?


Mindig mikor villamossal elmegyek egy autós mellett, sugárzik az arcáról a gondolat, hogy "mekkora egy übermensch vagyok, aki nem a csóró prolikkal utazik a büdös járművön".

2022. ápr. 2. 18:27
 32/39 anonim ***** válasza:
#31 Amúgy őszintén. Neked miért lesz jobb attól hogy nekünk rosszabb? Sőt miből gondolod hogy attól hogy ilyen baromságokat írsz ki bármi is változni fog? Nem érzed hogy orvosi eset vagy?
2022. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

"Neked miért lesz jobb attól hogy nekünk rosszabb?"


És neked miért lesz jobb attól, hogy lenézel engem?

2022. ápr. 2. 18:31
 34/39 anonim ***** válasza:
#33 Nem nézlek le. Csak most furcsállom ezt a hozzáállásodat.
2022. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező téged senki sem néz le csupán kisebbségi komplexusod van.
2022. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
#35 Miért is nézlek le? Mert leírtam hogy nem fogják betiltani az autók tankolását?
2022. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Ahjj, mondták már hogy nehéz eset vagy, kérdező. Senki sem néz le, csupán beképzeled.
2022. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

"Senki sem néz le"


28-as válaszoló sem, aki szerint egy retkes csóró proli vagyok?

2022. ápr. 2. 19:31
 39/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem nincs se kocsim, se motorom, ugyan úgy tömegközlekedéssel járok, mint te.


De amilyen minősíthetetlen, tapló, kukacoskodó, durcis kiskölyök stílust képviselsz itt, az legalábbis röhejes.


Mint említettem, én is tömegközlekedéssel járok, tehát rajtam nem találsz ezen a téren fogást, de egyre jobban hajlok arra, hogy lenézzelek. Mert egy provokatív, ostoba, rosszindulatú tuskó vagy.

🚉🚊🚍🚎🚲🛴🛹🚶‍♂️

2022. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!