Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mezőgazdasági kistraktorral...

Alugy kérdése:

Mezőgazdasági kistraktorral legalább 15 éve rendszám nélkül közlekedett,tehát kötelező biztositást sem fizetett .kb 8 hónapja letette .Mi az elévülési idő,és hol kell ezt jelenteni.?

Figyelt kérdés

#Kfb alol kibuvás .
2022. ápr. 2. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te érted, mit szeretnél kérdezni?
2022. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alugy má'
2022. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki mégegyszer józanul.
2022. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a 15 év alatt nem került hatósági ellenőrzés alá, így nem tudod bizonyítani, hogy egyáltalán használva volt az a gép. Hiába jelented be, vagy fel, senkit nem fog érdekelni, ha nem követett el közben bűncselekményt. Amit eddig leírtál, az legfeljebb szabálysértés, de azzal visszamenőleg senki nem foglalkozik.
2022. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem: Valaki (akinek rosszat akar a kérdező) 15 éven át szabálytalanul közlekedett, majd ez után 8 hónappal később szeretné feljelenteni a kérdező.


Hát jobb lett volna ha inkább én sem értem meg mit akarsz leírni. Ekkora baromságot...

2022. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sehol nem KELL jelenteni. bizonyítani tudod hogy 15 évig így használta a gépet? mert anélkül sehol sem foglalkoznak ezzel.. de lehet különösebben akkor se, ha tudod bizonyítani.
2022. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van valaki, aki szerinted 15 évig szabályt szegett, de már 8 hónapja nem, és most bejelentenéd?

Ennyire megharagudtál a szomszédra?

2022. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!